Eski sevgili, yeni sevgili oldu!

Arda Kural'a eski aşkı sahip çıktı!

resim yok
04 Haziran 2013 - 10:16
Magazin

Arda Kural'a eski aşkı sahip çıktı!

Ünlü oyuncu, eski aşkı Senarist Eda Teksöz'le birlikte.


Psikolojik sorunlar yaşayan Arda Kural'a, zor günlerinde 2007'de ilişkisini bitirdiği eski sevgilisi Eda Teksöz sahip çıktı!

İki eski aşık, altı yıl sonra yeniden birlikte!

İKİLİ ŞİMDİ YENİDEN BİRLİKTE

Gördüğü psikolojik tedavi sonrası ailesiyle Avcılar'a yerleşen Arda Kural, özel hayatında mutluluğu yakaladı!

HİKAYELERİ AŞK FİLMİ GİBİ...

Ünlü oyuncu, senarist Eda Teksöz'le birlikte. İki sevgilinin hikayesi aşk filmlerini aratmayacak cinsten.

Arda-Eda ikilisi 2007 yılında beraberdi ancak Arda'nın psikolojik sorunları çıkınca ayrıldılar.

ÖĞRENİNCE HASTANEYE KOŞTU

Ünlü oyuncu izini kaybettirince zor günler yaşayan Eda, yıllar sonra Arda'nın hastalık haberini öğrenince hastaneye koştu.

Hem tedavi süreci, hem de iyileşme sürecinde eski sevgilisinin yanından ayrılmayan Eda, Arda'nın kalbini yeniden kazanmayı başardı.

İkili, şimdi yeniden birlikte...
[reklam]
Kural'ın kariyeri

Yalova Endüstri Meslek Lisesi'nde kimya okudu. 2 yıl dramaturji ve sinema eleştirmenliği eğitimi aldı. 1999’da kendi kurduğu Tiyatro Roman Tiyatrosu'nda profesyonelliğe adım attı. Bu tiyatroda ve daha sonra kurduğu Siyah Oyuncular Tiyatrosu'nda kendi yazdığı Belirtisiz Nesneler, Ben Değil Kendim, Dokuz Köyden Kovulmak, Siyah Mizah ve Aşk gibi oyunlarda rol aldı. Kral TV’de VJ’lik yaptı.

İlk olarak 1999’da Eyvah Kızım Büyüdü dizisinde Altay rolüyle kamera karşısına geçti ve bu dizide Leonardo DiCaprio'ya olan benzerliğiyle tanındı. İkinci çıkışı ise 2003’te Lise Defteri dizisindeki Ediz rolüyle oldu. 2005'te Emret Komutanım dizisindeki Posta Ferit rolü ile geniş beğeni topladı.

Son olarak oynadığı Kubilay filmindeki 22 bin dolar alacağını alamadığından maddi çöküntüye girerek psikoz belirtileri göstermeye başladığından 28 Aralık 2012 tarihinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırılmıştı. 21 Ocak 2013 tarihinde taburcu olmuş ve oyunculuğu bıraktığını söylemiştir.

 

 

ARDA KURAL'DAN SÜRPRİZ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat