Muhteşem Yüzyıl'da isyan bayrakları çekiliyor!

Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta isyan bayrakları çekiliyor!

resim yok
04 Haziran 2013 - 10:51
Magazin

Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da Süleyman Mustafa’yı payitahta çağırıyor ve hakkında ağır bir karar veriyor!

 

Sürpriz gelişmeler


Mustafa hüsrana uğrarken, Mehmet için taht yolu açılıyor. İki kardeş arasındaki ipler geriliyor.

 

Hürrem zaferini kutlarken, Mahidevran oğlu için gözünü karartıyor.

Süleyman Mehmet’le Budin’e sefere gidiyor. Mustafa ise payitahtta kalıyor.

Hürrem aniden gelen bir haberle yolculuğa çıkıyor.

Payitahta dönen Süleyman onu derinden sarsan bir gerçekle yüzleşiyor.

 

İsyan bayrakları!

Star TV'de Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşan ve izlenme rekorları kıran  Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta isyan bayrakları çekiliyor!

Neler olacak?

Süleyman Barbaros’u Mustafa’yı payitahta getirmesi için görevlendirmiştir. Herkes Mustafa’nın akıbetinden endişe duyarken, Hürrem ve Rüstem cephesinde büyük sevinç yaşanmaktadır.
[reklam]
Mustafa payitahta gelir ve babasının karşısına çıkar. Süleyman oğlu hakkında verdiği ağır kararını açıklar. Mustafa’yı Amasya Sancak Bey’i tayin etmiştir. Büyük hayal kırıklığına uğrayan Mustafa’yı zor günler bekliyordur.

Paniğe kapılan Mahidevran ise Süleyman’ın karşısına çıkar. Bu kararın arkasında Hürrem’in olduğunu söyler. Süleyman bu sözlerle çileden çıkar. Herkese güvenini yitiren Mahidevran oğlu için tek başına savaşacaktır.

Süleyman, Budin’e sefere çıkar. Haremde yalnız kalan Hürrem, ansızın gelen bir haberle sarsılır, tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Aradan zaman geçer ve Süleyman payitahta döner. Hürrem hakkında öyle bir şey öğrenir ki, artık kimse güvende değildir.

 

 

LÜTFİ PAŞA'NIN GERÇEK HİKAYESİNİ BİR DE ONDAN DİNLEYİN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat