resim yok
29 Eylül 2012 - 00:00

 

Show Tv’nin sevilen dizisi “Eve Düşen Yıldırım” 1 Ekim Pazartesi akşamı saat 22:30’da...
Eve Düşen Yıldırım”ın 1 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölümünün konusu şöyle; Namık, Muazzezin hafızasını yitirmesini ve Sait'in başının belaya girmesini fırsat bilecek. Namık, Muazzez'i Sait'ten iyice uzaklaştırmaya çalışacak... Sait'in hareket alanı giderek daralacak. En zor anında telefonun diğer ucundaki ses Sait'i daha da zor durumda bırakacak: "Artık ne sesini duymak ne de yüzünü görmek istiyorum. Ne Muazzez'in ne de senin..." 
 
Bir taraftan Sait'i Muazzez'in aklından silmeye çalışan Namık, diğer taraftan da Sait'i karakolda ziyaret ederek Muazzez'i unutturmaya çabalayacak. Ancak Sait bu tuzağa bir kez daha düşmeyecek. Belki de 
abisiyle ilk defa bu kadar şiddetli bir kavga edecek. 
 
Feyyaz Muazzez'in durumundan bi haber, kızın yanına gidecek. Muazzez'in hafızasını yitirmesini o da fırsat bilip, Polonezköy'deki evden götürecek. Durumu haber alan Namık, Şayeste ile geçirdiği güzel bir gecenin ardından, karısını yalnız bırakıp Muazzez'e koşacak. Fakat Şayeste'ye gelen bir telefon Namık'ın bütün ezberini bozacak. 
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat