resim yok
29 Eylül 2012 - 00:00

 

Onur Saylak- Tuba Büyüküstün çifti, katıldıkları bir davette basın mensuplarının büyük ilgisiyle karşılaştı.
Mekan çıkışında gazetecileri kırmayan çift , sokakta bir süre soruları cevapları.  Rol alacağı " 20 Dakika " dizisi için Engin Akyürek ve Engin Altan Düzyatan'ın isimleri geçmesini hatırlatılması üzerine Büyüküstün, “Ben de sizden duyuyorum gazetelerden okuyorum. Seçenekleri sizden takip ediyorum. Kesinleşmiş bir şey yok” dedi. Genç oyuncu, Engin Akyürek’ in partneri olacağı haberlerinden sonra, Beren Saat fanlarının tepki göstermesinin hatırlatılması üzerine, “Bunlarla ilgili bir ilgim yok” derken araya giren Saylak, “Onlara soracaksın abi” diyerek konuyu kapattı. Beren Saat ile Kenan Doğulu’ nun evlenecekleri iddiasına ise Büyüküstün, “Herkese mutluluklar” diyerek cevap verdi.
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat