Exatlon Challenge yarışmacısı Buğra Kazancı kimdir?

Acun Ilıcalı, Exatlon Challenge yarışmacılarını açıkladı!

Taha Güven
15 Kasım 2019 - 16:01
Yeni Bölüm

Tv8'in patronu olan başarılı yapımcı Acun Ilıcalı, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile yeni projesindeki isimleri duyurdu. Exatlon Challenge'da birbirinden renkli 18 youtuber yer alacak.

Buğra Kazancı Kimdir?

19-11/15/unnamed-4.jpg

Çok içine kapanık olduğunu dile getiren Buğra Kazancı, bu durumu babasının yanında çalışarak atlattığını ifade etti. Avrasya Üniversitesi grafik tasarım bölümünü bitiren Kazancı, oyun içerikleri bulunan MineCraft evi ve kendi kişisel kanalı olmak üzere iki adet YouTube kanalı bulunmaktadır.

19-11/15/bugraak-bunu-yapar-3-bolum_9893947-10_1920x1080.jpg

Exatlon Challenge nedir?
Yarışmada olduğu çok önceden açıklanan Orkun Işıtmak daha önce katıldığı bir magazin programında bu projeden bahsetmiş, "Exatlon Challenge, Survivor'dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Farklı takımlarda 9'ar şekilde bölünecek olan 18 yarışmacı aynı evi paylaşacaklar ve bir yandan da Reality Show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok önemli isimler yer alıyor. Onları daha sonra açıklayacağım." demişti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat