Ezgi Mola çocukluk videosunu paylaştı

Çocukluk videosunu Instagram hesabından yayınlayan Ezgi Mola, kiloları hakkında konuşanlara ateş püskürdü.

resim yok
11 Mayıs 2016 - 14:00
Magazin

Ezgi Mola kilolarını diline dolayan takipçileri için bu videoyu paylaştı ve altına şu notu düştü:

"Yok kilo aldın yok kilo verdin, ay zayıflayınca çok çirkinleştin, ay hiç zayıf değil" diyenler! Bu video sizin için; kardeş ben hayatımın felsefesini HOMİNİ PUFİDİ TUMBA yapmışım.. O bel bir mankenin 90-60-90'ının toplamından fazla... Boyum 1.30 ama annem Beşiktaş çarşıdan yetişkinler için mağazadan 38 beden şort, yelek, gömlek almış... Sen daha ne kilosundan bahsediyorsun... Ye, iç, şükret! Ve kendini sev, kendini seversen ne yaptığın spor zul gelir, ne yemediğin kızartma bi yerlerini şişirir... #belaçocukezgimola #başbelası (ilk alkışla dilimin sürçmesi) Ve yanımda Begüm'ün dünya tatlısı kız kardeşinin çorap var mı diye bacağımı yoklayıp, teyze ayakkabılarıma uzun uzun bakması :)"

Video hazırlanıyor..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
Kadını bayağı sinirlendirmişler yoksa böyle bişey olmazdı :D