Ezgi Mola ve Murat Başoğlu filmi ve rollerini anlattı!

İkili, "Her ünlü gibi bizim de içimizde kendisini beğenen biri var" diyor

resim yok
11 Ocak 2014 - 10:55
Röportaj

İlgi gören 'Patron Mutlu Son İstiyor' filmi için kamera karşısına geçen Ezgi Mola ve Murat Başoğlu; filmi ve rollerini anlattı.

 

İkili, "Her ünlü gibi bizim de içimizde kendisini beğenen biri var" diyor.

 

EZGİ MOLA

ÇIKAN AŞK İDİALARINA ÜZÜLMEDİM

'Patron Mutlu Son İstiyor' filmindeki senarist olsaydınız, filme mutlu bir son mu yazardınız?


Benimki de sanırım üç aşağı beş yukarı aynı son olurdu. Seyirci olarak 'İyi ki 'Sinan' filmin sonunda biraz gaza getiriliyor' diyorum ve orada yaşananlara çok mutlu oluyorum.

Canlandırdığınız 'Eylül' karakteri ilişkisinde gelgitler yaşıyor ve cesur bir karar veriyor. Siz ilişkilerinizde cesur hareket eder misiniz?


Ben de cesur hareket ederim. Kalbimin sesini çok dinlerim. Bunun bana kötü dönüşü hiç olmamıştır. İş konusunda da böyleyim. Ben tekniği kuvvetli bir oyuncu muyum bilmiyorum ama içgüdüleri kuvvetli bir oyuncuyum.

İlişkilerinizde sorgulayıcı bir yapınız var mıdır?


Her şeyi sorgularım. Hayatta her zaman her şeye şüphe ve şaşkınlıkla bakan biri olduğum için sorgulamayı da severim.

Sizin de filmdeki gibi 40 gün 40 gece düğün hayaliniz var mı?


Bu tip hayaller tek başınıza kurduğunuzda tatlı olmuyor. Bana bunu hissettirecek bir ilişki yaşıyorsam, ömrümün her günü balayıyla geçsin diyebilirim.

Romantik misiniz?


Çok romantiğim. Sürprizlere bayılırım. Mutluluktan hüngür hüngür ağlayabilirim.

 

BİRBİRİMİZİ BİLİYORUZ

Filmde Murat Başoğlu'nun oynadığı 'Faruk' karakteri ünlü ve kendisine aşık bir adam... Peki ünlülerin hepsinde benzer bir durum var mı?


Her ünlü mutlaka kendini beğenir. Ben de kendimi beğeniyorum; kimilerinde durum daha farklı oluyor. "Benim sağ profilim daha iyi, oradan çekin" diyor. Kimilerinin evinin her köşesinde kusursuz fotoğrafları bulunur. Ben de her gün İnstoş'a (İnstagram) fotoğraflarımı koyuyorum. (Gülüyor)

Tolga Çevik'le hakkınızda çıkan aşk haberleri sizi üzdü mü?


Ben üzülmedim çünkü iki hafta önce lise arkadaşımla, üç hafta önce Togan'la (Gökbakar), birkaç ay önce de Şahan (Gökbakar) ile aşk haberim çıkmıştı. Üzülmek istesem de üzülemem ki... Birbirimizin kafasına silgi attığımız arkadaşımla aşk haberim çıktı; daha ne diyeyim! Tolga beni, ben Tolga'yı biliyorum. Neden üzüleyim ki? Böyle şeyler hep olacaktır.

Hayatınızda biri olmadığı için mi bu tarz yakıştırmalar yapılıyor?


Herhalde onun da etkisi vardır. Yanımda birini görmedikleri için olabilir...

 

MURAT BAŞOĞLU

NE KADAR YAKIŞIKLI BİR ADAMIM!

10 yıl ara verdikten sonra televizyon dünyasına hızlı bir dönüş yaptınız. Arayı bu kadar çabuk kapatacağınızı düşünüyor muydunuz?


Televizyonu çok başarılı bir dönemde bırakmıştım. Sonra bir ara dönmek istedim ama kesin karar vermemiştim. İşimi iyi yapan bir adamım. Benim gibi işine sahip çıkan ve işini iyi yapan bir adam piyasada az var. Şanslıyım ki, yer aldığım işler beni yeniden parlattı.[reklam]

Ön planda olduğunuz bir dönemde her şeyi bıraktınız; unutulma korkusu yaşamadınız mı?

Dışarı çıktığımda yine tanınıyordum. 'Sabah Şekerleri' çok etkiliymiş, bu nedenle unutulmadım.


'Patron Mutlu Son İstiyor' filmiyle sinemaya da adım attınız. Sizin için nasıl bir deneyim oldu?


Sinema, yapmak istediğim işlerden biriydi. Birileri iş yaparken 'Neden aralarında yokum?' diye hayıflanırsınız ya, ben öyle bir kadroda yer aldım. Rol de bana biraz yakın olunca, daha kolay kıvırdım.

 

O BAKIŞIMI YİNE ATTIM

Filmde canlandırdığınız 'Faruk' ünlü bir oyuncu, önceliği kendisi olan ve kendini çok beğenen bir adam. Onu canlandırırken ne hissettiniz?


Her ünlünün içinde bir 'Faruk' vardır. Önemli olan onu ne kadar dizginlediğiniz... 'Faruk'u çok iyi tanıyorum. Çünkü hayatımda çok 'Faruk' var. Çevremde gözlemlediğim ve bazen de kendi yaptığım tavırları içinde bulduğum bir adam.

Eşiniz ve çocuğunuz filmi izledi mi?


Eşim henüz izlemedi. Oğlum izledi ve "Çok yakışıklı çıkmışsın ama benim kadar değil" dedi. Evde o halimle çok dalga geçerim, aynaya bakıp "Ne kadar yakışıklı adamım" derim. Biri oğluma yakışıklı deyince "Benden sonra demek istediniz sanırım" derim!

'Sabah Şekerleri' dönemindeki beş numaralı bakışınızı filmde de atmışsınız...


Doğaçlama gelişti ve biraz kendime göndermeydi. "O dönemde Tarkan kadar popülerdim. Üzerime kızlar saldırırdı" diyorum, insanlar şaşırıyor. Ama karşınızda popülerlik anlamında bunlara doymuş bir insan var. 25 yaşında yaşadım ben bunları.

Eşinizle boşanmanın kıyısından döndüğünüz yazılmıştı. Aranız düzeldi mi?


Şu ara düzeltmeye çalışıyoruz. Çok gezen bir adam değilim; evimin dibindeki spor salonuna gidiyordum sadece. Spor yaptığınızda düzenli bir hayata geçiyorsunuz. Ama iş temposu zor. Malum bizim işlerin düzenli bir saati yok. İş tempom artınca sorunlar yaşamıştık ama yavaş yavaş aşıyoruz.

 

 

MURAT BAŞOĞLU DÜNYACA ÜNLÜ BİR STAR OLMA YOLUNDA! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları