Fatih dizisinde oynamayacağını açıklayan güzel oyuncu kim?

Yeni sezonun ve Kanal D'nin iddialı dizisi Fatih'de Aslı Tandoğan yer almayacak.

resim yok
01 Ağustos 2013 - 16:23
Magazin

Yeni sezonun ve Kanal D'nin iddialı dizisi Fatih'de Aslı Tandoğan yer almayacak!

Mehmet Akif Alakurt, Seda Akman, Gamze Özçelik, Dağhan Küllegeç ve Hande Soral gibi isimlerin yer alacağı Fatih dizisinin kadrosunda Aslı Tandoğan'ın da adı geçiyordu.

Ancak bu konuda resmi bir açıklama yapılmamıştı.

 

Çekimlerde yoktu


Geçtiğimiz gün başlayan dizinin çekimlerinde Aslı Tandoğan yoktu.

 

Twitter'dan açıkladı

Sette görülmeyen ve akıllarda soru işareti bırakan bu olayla ilgili Aslı Tandoğan dün Twitter'da bir açıklama yaptı.

''Fatih dizisinde oynadığım ile ilgili haberler doğru değildir. Lütfen itibar etmeyiniz.''

 

Kesinlik kazandı

Dün Aslı Tandoğan tarafından atılan bu tweet'le Aslı Tandoğan'nın Fatih dizisinde oynamayacağı kesinleşmiş oldu.

Tandoğan'ın kariyeri

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı arp bölümünden mezun olmuştur. 2002 yılında "Gülüm" adlı dizisiyle oyunculuğa başladı.2005 yılında ilgiyle izlenen "Aşka Sürgün" dizisinde 'Dilan Şahvar' karekteriyle yıldızı parladı. 2007 yılında "Kabadayı" adlı sinema filminde Kenan İmirzalıoğlu ile başrol paylaştı. Ayrıca Dudaktan Kalbe'de Kınalı Yapıncak Lamia rolünü almıştır.

Star TV'de yayınlanan Behzat Ç. adlı dizide oynamıştır. Daha sonra Fox TV'de yayınlanan Zehirli Sarmaşık dizisinde başrol oynamıştır. Leyla ile Mecnun dizisinde ise konuk oyuncu olarak "Bizans Prensesi Elenor" karakterini canlandırmıştır.

KİM HANGİ ROLDE?

Mehmet Akif Alakurt 'Fatih' Rolünde

Fatih Sultan Mehmed’in son 10 yılını anlatacak olan dizide, Fatih rolünü ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt canlandıracak. “Sıla” ve “Adanalı” dizileriyle kendini kanıtlayan yakışıklı oyuncu “Fatih” te, İstanbul’u fethettikten sonra “Kızıl Elma” ülküsünü gerçekleştirmek için Roma’yı gözüne kestiren Fatih Sultan Mehmed’e hayat verecek.
[reklam]
Üç Şehzadeyi Kimler Canlandıracak?

Yedinci Osmanlı Padişahı olan Fatih Sultan Mehmed’in üç şehzadesi yani üç oğlu vardı; Bayezid, Mustafa ve Cem... O döneme ışık tutacak olan “Fatih” dizisinde bu rollerde sırasıyla Salih Bademci, Birkan Sokullu ve Furkan Şentürk’ü izleyeceğiz.

Bayezid’in Taht Hırsı

Fatih’in en büyük oğlu olan ve sonrasında devletin başına geçecek olan Bayezid’i canlandıran Salih Bademci’yi son olarak “Öyle Bir Geçer Zaman ki” de Hakan rolünde izlemiştik. Şehzade Bayezid dizide kardeşleriyle güç mücadelesine girecek ve babasından sonra tahta oturmak için tüm hırsıyla mücadele edecek.

Mustafa - Züleyha Aşkı

Fatih Sultan Mehmed’in ortanca oğlu olan Şehzade Mustafa’ya ise, son olarak “Uçurum”da rol alan, Birkan Sokullu hayat verecek. Fatih Sultan Mehmed’in genç yaşta kaybettiği oğlu Mustafa, yakışıklılığı ve mertliğiyle nam salmıştı. Çok çapkın olan Mustafa bir gün gönlünü Züleyha adındaki genç bir kıza kaptırır, ancak ne Züleyha Mustafa’nın şehzade olduğunu bilir, ne de Mustafa Züleyha’nın Mahmut Paşa’nın karısı olduğunu...

Genç Şehzade Cem Sultan

II. Mehmed’in en küçük çocuğu olan Cem Sultan’ı ise yine “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinden tanıdığımız Furkan Şentürk canlandıracak. Belki de Osmanlı’nın en çok bilinen şehzadesi olan Cem Sultan, tarihte babasının ölümünden sonra abisi Bayezid’la taht mücadelesine girmiş ve büyük bir ordu toplayarak Bayezid’le savaşmıştı. Dizinin ilk sezonunda 12-13 yaşlarında olan Cem’e, annesi Çiçek Sultan gözü gibi bakacak, babası Sultan Mehmed onu tahtın sahibi olarak seçecek, abisi Mustafa koruyacak, en büyük abisi Bayezid ise onu tahtın önünde bir engel olarak görecek.

 

 

AYRILIĞA FAZLA DAYANAMADILAR! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat