Fatih Harbiye'den etkileyici başlangıç!

İlk bölümüyle gün birincisi olan dizi sosyal medyada da çok konuşuldu.

resim yok
03 Eylül 2013 - 12:37
Magazin

İlk bölümüyle gün birincisi olan dizi sosyal medyada da çok konuşuldu.

Yeni başlayan dizi sosyal medyayı salladı, oyuncular diziyi birlikte izledi

 

ETKİLEYİCİ BAŞLANGIÇ

Hafta sonunda Fox TV'de ilk bölümüyle ekranlara gelen "Fatih Harbiye" ilk bölümüyle 3.68 rating alarak Total'de birinci oldu.

 

SOSYAL MEDYADA DA ÇOK KONUŞULDU

Yayını sırasında sosyal medyada da büyük ilgi uyandıran "Fatih Harbiye" twitterda trend topic oldu.

 

BİRLİKTE İZLEDİLER

Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Pınar Dikici, Itır Esen, Özgürcan Çevik, Uğur Demirpehlivan, Seda Türkmen ve Ebru Şam’ın yer aldığı dizinin ilk bölümünü oyuncular ve set ekibi birlikte izledi.

 

''SEVİNCİM İKİYE KATLANDI''

Dizide "Neriman" karakterini canlandıran genç oyuncu Neslihan Atagül:

“Çok mutluyum ve çok heyecanlıyım, hala onun şokundayım ilk tepkiler çok olumlu. O yüzden sevincim ikiye katlandı” dedi.

 

''BU KADAR BEKLEMİYORDUM''

Dizide Şinasi karakterini canlandıran Yunus Emre Yıldırımer de:

“İyi bir şey ortaya çıkacağını biliyordum ama bu kadar beklemiyordum herkesin emeğine sağlık, bizler oyuncuyuz çıkıp oynuyoruz ama bu işin arkasında büyük bir ekip var. Sağ olsunlar var olsunlar.

Bundan sonra bizi seyircilerimiz taşıyacaklar, artık insiyatif onlarda” açıklamasını yaptı.

 

''ÇOK MUTLUYUM''

Kadir Doğulu ise güzel bir işe imza attıkları için çok mutlu olduklarını belirterek:

“Seyircilerin tepkisini çok merak ediyordum artık hiçbir tereddütüm kalmadı, bu gece bu salondan ratingi aldım, çok mutluyum. Ben de ekip arkadaşlarımı alkışladım asıl onların ellerine sağlık” dedi.[reklam]

Sadullah Celen’in yönettiği Fatih Harbiye'nin senaryosu Hayriye Ersöz imzası taşıyor. Dizinin yapımcılığını ise "Koliba Film" üstleniyor.

 

DİZİ HAKKINDA

Geleneksellikle modernlik arasına sıkışmış Fatihli genç bir kız, Neriman’ın ilginç hayat hikâyesi...

Bir yanda Neriman'ın Fatih'te birlikte büyüdüğü, çocukluk aşkı Şinasi… Diğer yanda modern İstanbul'un varlıklı üst sınıfından yakışıklı Macit… Çok farklı kültür ve değerler arasında bocalayan, duygusal gelgitler yaşayan genç bir kız, Neriman…

Fatih Harbiye, aşk ile sevginin çıkmazlarıyla izleyiciyi karşı karşıya bırakacak. Hayatı ve aşkı, tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergilediği Peyami Safa’nın ölümsüz eserinden Fatih Harbiye, Cumartesi akşamları FOX’ta!

 

 

NESLİHAN ATAGÜL'DEN OLAY YARATACAK AÇIKLAMALAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat