Fi 7. bölümde, aşk üçgeninde şok gelişmeler!

Üçer bölümler halinde yayınlanan dizi, bir sürpriz yaparak 7. bölümünü yayınladı.

Berfu Özlen
08 Mayıs 2017 - 11:00
Yeni Bölüm

Puhu TV'nin şimdiden fenomen olmuş yeni dizisi Fi, sürpriz yaparak 7. bölümünü beklenenden erken yayınladı.

Duru, Deniz ve Can'ın içinden çıkılmaz saplantılı aşk düğümünü konu alan dizi, üçer bölümler halinde internete yüklenmesine rağmen, 7. bölümü ile bir süpriz yaptı ve erken yayınlandı. Yayınlanan yeni bölümde Duru ile Deniz'in arasındaki çatlaklar gittikçe derinleşiyor. 

Can kendi programında terapi görüyor!

Fi 7. bölümde Can, Bilge'nin sorduğu soru ile köşeye sıkışıyor. Televizyon başındaki herkes ve Duru, Can'ın soruyu nasıl cevaplandıracağını bekliyor. Aşk ve mesleki hayalleri arasında kalan Duru ve Deniz'in ilişkisi en büyük sınavından geçerken, Can da peşindeki tehlikenin boyutunun farkına varıyor. Can'ın geçmişi hiç bu denli ortaya çıkmaya yaklaşmamıştı!

Fi dizisinin konusu

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın üstlendiği, Azra Kohen'in çok satan "Fi-Çi-Pi" üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi'nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat