Filinta 8. bölüm'de neler olacak?

Filinta 8 bölümde neler olacak? Diziye yeni katılan oyuncular kim? İşte detaylar..

resim yok
06 Şubat 2015 - 15:48
Yeni Bölüm

ES Film ve Maya Film ortak yapımı, TRT’nin her bölümünde heyecan, tansiyon, aksiyon ve yenilikleriyle seyircisini ekrana kilitlediği televizyon tarihinin ‘İlk Osmanlı Polisiyesi’ ‘Filinta’,  8. Bölümüyle Salı akşamı, yine bir ilk’e imza atacak. Türk seyircisinin bir Türk dizisinde ilk kez Western ile Osmanlı Polisiyesini bir arada göreceği ‘Filinta’ nın, bu haftaki yeni bölümüyle yine aksiyonu ve leziz gerilimiyle nefesler tutulacak…

 


 

BATININ HIZLI SİLAHŞÖRÜNE KARŞI FİLİNTA!

 

Geçtiğimiz bölüm Banker Murad’ın (Serhan Süsler) tüm planlarını bozarak, hayatına elleriyle son veren ve Osmanlı Bankası kurulumunda hedefine yavaş yavaş ilerleyen Boris Zaharyas (Serhat Tutumluer)  konuyla ilgili Padişahla(Bülent Alkış)  görüşmelere başlamıştır. Bu arada İstanbul'a 5 kişilik güneyli bir Amerikan heyeti gelir. Amaçları Boris'le silah alışverişi yapıp, Amerika'da yeni bir iç savaş çıkarmaktır. Bu heyetin arkasında ise onları izleyen batının en yaman silahşoru ‘The Kid’ (Onur Şenay) vardır. Amacı heyeti öldürüp silahlara konmaktır. Mustafa ve ‘The Kid’ arasında İstanbul'da amansız bir kovalamaca başlar.


Acaba Kadı Gıyaseddin ve Filinta Mustafa Osmanlı'da düzenlenen bu sınır ötesi operasyonu önleyebilecekler midir? Batının en hızlı silahşoru önünde Mustafa'nın şansı ne olacaktır? Geçtiğimiz bölümün sonunda Uzun Tüfek’in (Özcan Varaylı) namlusunun ucundaki hedef olan Mustafa ve Kadı Gıyaseddin bu durumu nasıl çözecek? Lara ile dadısı sayesinde gizlice buluşan Mustafa’nın Boris Zaharyas’ın evinde ne işi var? Kadı Gıyaseddin’in kız kardeşi Hatice’nin (Ceren Yılmaz) Lara’nın yoksullara yardım için kurduğu vakıfta çalışmasıyla birlikte ikili arasında neler olacak? Tüm bu soruların cevabı Filinta’nın 8. Bölümünde.

 

[reklam]


Şehre inen kovboy kim?

 

Filinta’nın her bölüm ‘Bölüm Başrolü’ geleneğinde izlediğimiz konuk oyuncuların bu haftaki oyuncusu ‘The Kid’ karakterinde seyirci karşısına çıkacak Onur Şenay olacak. ‘Yerçekimli Aşklar’ sinema filminde ve  ‘Aile Bağları’ dizisinde rol almış olan, tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Onur Şenay, vahşi batıdan kopup İstanbul’a yolu düşen batının en yaman silahşoru olarak Filinta’ya renk katacak.

 

Senaryosunu Altuğ Küçük’ün üstlendiği, Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür,  Damla Aslanalp, Naz Elmas, Kayra Şenocak, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler,  Reshad Strik, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ceren Yılmaz, Feyza Işık, Umut Kırcalı, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber gibi tiyatro, sinema ve dizi dünyasının sağlam oyuncu kadrosunu bir araya toplayan ‘Filinta’ 10 Şubat Salı akşamı 20.00’de TRT1’de…

 

8. Bölümden Kareler

 

Boris ve Amerikan heyet


 

Boris ve Sasnsar Cemil (Hakan Yufkacıgil)


 

Boris Zaharyas


 

Esad Paşa ve Padişah


 

Boris, Lara, Mustafa


 

Filinta 8. Bölüm


 

Gülbahar dadı, Hatice ve Lara


 

Gülbahar Dadı, Lara ve Mustafa


 

Lara ve Mustafa


 

Lara ve Mustafa


 

Mustafa, Kadı Gıyaseddin Hatemi ve Hatice


 

The Kid


 

The Kid


 

The Kid


 

The Kid


 

The Kid


 

Uzun Tüfek, Özcan Varaylı


Uzun Tüfek, Kadı Gıyaseddin, Mustafa


üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları