Flash Tv'de neden yayın yok? İşte Flash'tan açıklama..

Sıkıntılı zamanlar geçiren Flash Tv yayın durdurdu. Detaylar haberimizde..

Merve Mutlu
01 Mart 2019 - 11:47
Yeni Bölüm

Daha önce Bursa'daki 20 yıllık binası hakkında yıkım kararı verilen ve bir süredir sıkıntılı zamanlar yaşayan Flash Tv, yayınları durdurdu. 

Türkiye’den yayın yapan ilk, Türkiye’nin ise ikinci özel televizyonu Flash TV 2 ay boyunca yayın yapmayacak..

19-03/01/fl.jpg

Flash Tv neden kapanıyor?

Flash Tv'nin kapanacağı haberi gündemde yerini alırken, izleyiciler de "Neden yayın yapmıyor?" sorusunu sordular. İşte kendi açıklamaları ile Flash Tv'nin yayın yapmama nedeni;

“Flash TV yayınlara ara veriyor. Suçumuz tarafsızlık...

Flash TV yayınlarına ara veriyor... Uzun süredir yaşadığımız ve artık çekilmez hale gelen baskılar nedeniyle, bir süre sesimizi kısıyoruz. İktidar sahiplerinin hukuk tanımaz uygulamaları; idari, siyasi ve mali baskılar dayanılmaz bir hal aldı.

Tüm çalışanlarımızın ve iş paydaşlarımızın zarar görmesini önlemek ve 28 yıllık özel televizyonculuk tarihimize gölge düşürmemek için; yayınlarımıza bir süre ara vermek kararımızı kamuoyuna duyururuz.

Bağımsız medya en az bağımsız yargı kadar değerlidir.

Saygılarımızla

Bizi izlemeye www.flashtv.com.tr'den devam edebilirsiniz."

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat