Fox o sahneleri sansürsüz yayınladı!

Görüş Günü Kadınları dizisinde, Kemal Uçar'la Semra Dinçer'in, cezaevinde soyulup aranma sahneleri sansürsüz 'Director’s Cut'* versiyonuyla Fox'un internet sitesinde yayınlanıyor.

resim yok
21 Eylül 2013 - 10:30
Magazin

Görüş Günü Kadınları dizisinde, Kemal Uçar'la Semra Dinçer'in, cezaevinde soyulup aranma sahneleri sansürsüz 'Director’s Cut'* versiyonuyla Fox'un internet sitesinde yayınlanıyor.

Fox TV'nin beğenilen dizisi Görüş Günü Kadınları'nda oğlu Murat'ı (Kemal Uçar) ihbar ederek hapse girmesine neden olan Zehra (Semra Dinçer) onun canını kurtarmak için uyuşturucu kuryesi olmaya bile razı olmuştu.

 

TEPEDEN TIRNAĞA ARANDI

Anne ve oğlu, dizinin bu haftaki bölümünde cezaevinde çırılçıplak soyularak tepeden tırnağa arandı.

 

RTÜK KURALLARI

Ancak bu dramatik sahnelerin önemli bir  kısmı RTÜK kuralları gereği televizyonda yayınlanamadı.

 

BUNUN ÜZERİNE...

Bunun üzerine TV’de kesilen sahnelerin sansürsüz yer aldığı yönetmen versiyonu Fox TV’nin internet sitesinde yayınlandı.

Yönetmen Veli Çelik’in oyuncular ve tüm ekibin emeğinin izleyiciler tarafından görülmesini istediği, bu yüzden bölümün tamamının internet sitesine konduğu öğrenildi.

 

DIRECTOR'S CUT

* Director’s Cut: Yönetmenin kurgusu. Film ya da dizinin yönetmenin tercih ettiği kurguyla yayınlanması.

 

GÖRÜŞ GÜNÜ KADINLARI DEVAM EDİYOR

Görüş Günü Kadınları'nın bu hafta ekranlara gelecek olan bölümünde neler olacak?

İşte bölümün kısa özeti

Psikolojisi iyice bozulan Ege, Lale’ye korku dolu anlar yaşatır. Ömer, oğlunun bir yalana inanmaya devam etmesini istemez ve ona gerçekleri anlatır. Turgut ise daha fazla gözdağı vermek istediğinden Ege’yi Lale’nin yokluğunda pis işlerine alet ederek onu daha büyük bir çıkmazın içine sokar.

Süreyya, babasının evine yerleştiklerinden sonra geçmişteki eski defterler açılır. Yiğit ve Arya ise hayatlarında ki değişen düzene ayak uydurmaya çalışmaktadır. Kudret ise, Süreyya’nın kararlılığını gördüğünden ilişkisini düzeltmek için çözüm yolları aramaya başlar. Kocası Sertaç’ın aslında bambaşka biri olduğunu öğrenen Gülay, Komiser Mehmet ile işbirliği içinde olmaya devam eder.[reklam]

Zehra ise oğlu Murat ile uzun bir zamandan sonra ilk defa mutludur. Çünkü;‘Görüş Günü Kadınları’ kenetlenerek Murat’ın zor durumuna çare olur.

 

DİZİ HAKKINDA

Hayatları, sosyal konumları, dünyaları birbirinden tamamen farklı dört kadının tek ortak noktaları cezaevinde ki sevdikleridir. Bu dört kadın sevdikleri adamları görebilmek için gittikleri “görüş günlerinde” tanışacak ve hayatları hiç ummadıkları bir şekilde birbiriyle karışacaktır.

Öyle ki; artık onlar yaşamak için birbirlerine tutunmak; cezaevinde ki eşlerinden uzak ayakta kalabilmek için birbirlerine yaslanmak zorundadır.

 

Her birinin kendilerine ait sırları, eşlerine dair bilmedikleri vardır. Onlar artık 'Görüş Günü Kadınları'dır.

 

 

ŞENAY GÜRLER GÖZÜNDEN YARALANDI! DETAYLAR BURADA!

 

DİZİNİN YENİ BÖLÜM (4. BÖLÜM) FRAGMANI İÇİN TIKLA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
bsr38
kadını bu halde görünce tırsdım ..