Meryem Uzerli'nin bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

4 aylık hamile Meryem Uzerli'nin bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

resim yok
21 Eylül 2013 - 10:05
Magazin

4 aylık hamile Meryem Uzerli'nin bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

 

İŞTE CİNSİYETİ

Meryem Uzerli'nin kızı olacak

 

4 AYLIK HAMİLE

Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem rolünü ruhsal bunalım geçirdiği için bırakıp doğum yeri Almanya'ya giden Meryem Uzerli, ayrıldığı sevgilisi Can Ateş'ten 4 aylık hamile.

 

KIZI OLACAK

Can Ateş'in istememesine rağmen karnındaki bebeği dünyaya getireceğini açıklayan Meryem Uzerli'nin bebeğinin cinsiyeti belli oldu: Kız.

 

GÖBEĞİNİ GİZLİYOR

Nehir kenarında ördekleri beslerken çektirdiği fotoğrafı büyük ilgi gören Uzerli göbeğini gizlemeye devam ediyor.

 

KARİYERİ

Uzerli, 12 Ağustos 1983 tarihinde, 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak Almanya Hessen'in Kassel Şehri'nde Türk babadan ve Alman anneden dünyaya gelmiştir. İlerleyen yaşlarında Hamburg'a yerleşmiş ve Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.

Genç oyuncu 8 ay süren seçmeler sonrasında Meral Okay‘ın yazdığı Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılının dizilerinden olan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Hürrem Sultan rolünü canlandırmaya başladı.

 

Uzerli, aynı zamanda Almanya'da birçok dizide ve birçok filmde rol almış bir oyuncudur. Ana dili Almanca olan genç oyuncu, aynı zamanda iyi derecede İngilizce biliyor.

 

Türkçesi ise son döneme kadar oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan'a paralel olacak kadar gelişmiştir.[reklam]

Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği ve senaryosunu Meral Okay -ölümünün ardından Yılmaz Şahin 'ın yazdığı Muhteşem Yüzyıl adlı diziye bir Hürrem Sultan seçmek için Türkiye'de bütün oyuncu ajansları, bütün tiyatro kurslarından oyuncular seçilerek onlar arasında eleme yapılmıştır.

 

Uzerli, aralarından en uygunu görüldü ve Almanya'dan çağırılarak Hürrem Sultan rolünü üstlendi.

 

FACEBOOK'TAN PAYLAŞTIĞI SON FOTOĞRAF

Güzel oyuncu dün Facebook'tan bu fotoğrafı paylaştı...

 

Uzerli'nin mutluluğu gözlerinden okunuyor.
 

 

CAN ATEŞ DE UZERLİ GİBİ HİSSEDİYOR! İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat