Game of Thrones 7. sezon 6. bölüm sızdırıldı!

Hack, sızıntı, tutuklamalar derken zor günler geçiren HBO bir yeni bölüm sızıntısına daha engel olamadı! Game of Thrones 7. sezon 6. bölüm sızdırıldı ve online ortamlarda!

Volkan Küçükel
16 Ağustos 2017 - 10:00
Gündem

Görünen o ki Game of Thrones'un 7. sezonunu normal yayın akışından daha önce sonlandıracağız!

GAME OF THRONES 7. SEZON 6. BÖLÜM SIZDIRILDI!

Geçtiğimiz günlerde HBO'da yaşanan hacklenme ve 4. bölüm sızıntısının ardından şimdi de Game of Thrones'un gelecek hafta sonu ekranlara gelecek sezonun 6. bölümü "Beyond the Wall" internet ortamlarına sızmış durumda.

17-08/16/game-of-thrones.jpg

Resmi yayın gününden iki gün önce sızdırılan 4. bölümün kopyasında sağ altta bulunan HBO'nun Hindistan'daki iş ortağı Star India logosu dikkat çekmişti. Bu nedenle mevcut sızıntının doğrudan Star India'nın yayın yaptığı web sitesi üzerinden gerçekleştiği belirtilmişti. Hint polisi bölümü sızdırdıkları şüphesiyle dört kişiyi tutuklamıştı.

Reddit'te açılan başlıklarla ortaya çıkan bu yeni sızıntı haberi ise yine gündeme oturdu.

YENİ SIZINTININ NEDENİ NE?

Game of Thrones 7. sezon 6. bölüm için yaşanan bu yeni sızıntının nedeni HBO İspanya'dan kaynaklı!

HBO İspanya, çok büyük bir hataya imza atarak 6. bölümün tamamını bir saat boyunca televizyonda yayınladı. Gelen söylentilere göre beşinci bölümü yayınlaması gereken HBO İspanya yanlışlıkla bir sonraki bölümü izleyicilere sundu.

17-08/16/twitter.png

Bu hatanın ardındaki nedenler ve neler yaşandığı konusunda şimdilik bir detay yok. Önümüzdeki saatlerde olayların perde arkası yapılan açıklamalarla açığa çıkacaktır.

Business Insider'a göre HBO temsilcisi şimdilik bu yeni sızıntı hakkında yeterli bilgiye sahip değil.

Game of Thrones 7. sezon 6. bölümü "Beyond the Wall", normal yayın akışına göre HBO ekranlarına 20 Ağustos Pazar akşamı gelecek.

"Game of Thrones" 7. sezon 6. bölüm fragmanı (Türkçe Alt Yazılı):

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat