Game of Thrones tahtı İstanbul turunda!

Ünlü sunucu popüler dizi için düzenlenen etkinliğe katılacak.

resim yok
04 Ekim 2013 - 17:01
Magazin

Ünlü sunucu popüler dizi için düzenlenen etkinliğe katılacak.

 

TAHT'A OTURACAK!

Burcu Esmersoy ünlü dizinin tahtına oturacak

 

YENİ SEZON BEKLENİYOR

CNBC-e’nin çok konuşulan dizilerinden Game Of Thrones'un üçüncü sezonu bitmesine rağmen halen konuşulmaya devam ediyor ve izleyiciler tarafından merakla dördüncü sezonu bekleniyor.

 

SÜRPRİZLER

Game Of Thrones için kış ayı bitse de CNBC-e izleyicilerini kışa yaklaşırken yeni sürprizler bekliyor.

 

İSTANBUL TURUNDA

Eylül 2011’de CNBC-e tarafından yaptırılan ve Game Of Thrones’un en önemli sembollerinden biri olan demir taht, İstanbul’un çeşitli noktalarında hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor.

CNBC-e’nin Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilen yarışmada; izleyiciler, #taht hashtag’ini kullanarak taht üzerinde çektirdikleri fotoğrafı paylaşıyor.

 

SEMBOLİK HEDİYELER

En eğlenceli fotoğrafı çektiren izleyiciler ise Game Of Thrones’a ait sembolik bir hediye kazanıyor.

Şimdiye kadar Beşiktaş, Ortaköy, Nişantaşı ve Bebek’i dolaşan taht ile izleyiciler, #taht hashtag’ini kullanarak 441 tweet attı ve bu tweetler kümülatif toplamda 8 milyon 728 bin 169 hesaba ulaştı.

Online olarak başlayan etkinlik, offline kanadında online etkileşiminin 4 katına ulaşarak büyük bir başarıya da imza attı.

Her etkinlikte izleyicilerin taht üzerinde çekilmiş fotoğrafları, Game Of Thrones çerçevesi ile birlikte hediye edildi.[reklam]

10 BİNE YAKIN...

Sadece 2013’de düzenlenen etkinliklerde yaklaşık 10 bine yakın izleyici fotoğrafını çekerek hafızalarda yer edindi.

 

06 EKİM'DE

Game Of Thrones tahtı, 06 Ekim’de saat 11.00 ila 22.00 arası Kanyon’da Game Of Thrones serverleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Game Of Thrones’un en büyük hayranlarından biri olan Burcu Esmersoy da, saat 14.00’te Kanyon’da gerçekleşecek etkinliğin misafiri olacak.

 

 

HOLLYWOOD YILDIZLARININ ZIRHLI ARAÇ MODASI BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat