Game of Thrones teorisi ortalığı karıştırdı

Time’ın haberine göre Game of Thrones dizisinde bir sonraki ‘büyük ölümün’ kim olacağı ortaya çıktı.

Editör
16 Kasım 2016 - 10:12
Yeni Bölüm

Dikkat! Spoiler içerir.

Game of Thrones’un 6. Sezon finali sonrasında sosyal medyada dolanan teoriler bir noktada birleşti. Time’ın haberine göre Game of Thrones’da bu sefer ölecek olan isim Arya Stark.

16-11/16/got-1.jpeg


Annesi ve erkek kardeşinin intikamını almak için yola çıkan Arya Stark’ın meşhur ‘ölüm listesi’ bir süredir fanları heyecanlandırıyordu. Bir Reddit kullanıcısının teorisine göre, Kızıl saçlı büyücü Melisandre Arya’ya ‘Sendeki karanlığı görüyorum’ demiş ve şöyle devam etmişti: ‘Bu karanlıkta gözler bana geri dönüyor. Kahverengi, mavi, yeşil gözler… Gözler seni sonsuza kadar vuracak. Yeniden karşılaşacağız.

16-11/16/got-2.jpeg

İnternette dolanan dedikodular, yeşil gözlerin sahibinin Cercei Lannister, mavi gözlerin ise Melisandre’nin ta kenisi olduğunu iddia ediyor. Melisandre kendi ölümünü Arya’nın gözünden görüyor. İnancın gerçek testi olarak da kendisini kurtarmak yerine kendini Lord of Lights’ın planına feda ediyor.’

16-11/16/got-3.jpeg

Kahverengi gözlerin ise Walder Frey’e ait olduğu güçlü bir iddia.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat