Game of Thrones yeni sezondan heyecanlandıran görsel

Game of Thrones'un 6. sezon afişinde, Kit Harington'un canlandırdığı ve geçen sezon öldürülen Jon Snow'un yer alması heyecan yarattı.

resim yok
23 Kasım 2015 - 23:32
Yeni Bölüm

dünyada milyonlarca hayranı olan HBO’nun başarılı dizisi Game of Thrones 6. sezon afişini yayınladı. Afişte Jon Snow’un yüzü kanlar içinde görünüyor. Nisan ayında yayınlanmaya başlayacak yeni bölümlerle ilgili en çok merak edilen konu, Jon Snow karakterinin diziye veda edip etmeyeceği olmuştu.

 

"JON SNOW ÖLDÜ MÜ" TARTIŞMASI YENİDEN ALEVLENDİ

Dizinin yazarı George R. R. Martin ve yapımcılar dahil birçok yetkili, Kit Harington tarafından canlandırılan Snow’un öldüğünü söylemişti.

 

Ancak Snow’un ölmediği ve dizinin yeni bölümlerinde başrolde olacağına dair spekülasyonların ardı arkası hiç kesilmedi. Geçtiğimiz aylarda Kit Harington dizinin setinde kostümü ile görünmüştü.

 

Kit Harrington’un dizi seti yakılarında görülmesi ve saçlarını kestirmemiş olması diziye devam edeceği şüphelerini daha da güçlendirirken HUM Magazin’deki bir röportajda, Harrington’un ağzından kaçırdıkları, Jon Snow hayranlarını iyice ümitlendirmişti.

 

HARRİNGTON'I ZORLAYAN SORU

28 yaşındaki Harrington “Şu anda hâlâ kontratım devam ediyor ve artık kaç sezon daha oynayacağımı biliyorum!” demişti. Röportajı yapan muhabirin “Kaç sezon daha oynayacaksınız?” sorusuna, “İyi deneme, buna yanıt veremem” diyen Harrington, dizinin hayatının önemli bir parçası olmaya devam edeceğini ve bittiğinde otuzlu yaşlarının sonunda olacağını belirtmişti.

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat