Gamze Özçelik'in gergin anları!

Gamze Özçelik, Mert Öcal ile Etiler'de görüntülendi.

resim yok
14 Haziran 2013 - 16:28
Magazin

Gamze Özçelik, Mert Öcal ile Etiler'de görüntülendi.

 

Etiler'de görüntülendi

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, akşam saatlerinde sevgilisi Mert Öcal ve bir erkek arkadaşlarıyla beraber Etiler'de Big Chefs'ten çıkarken objektiflere yansıdı.

Keyifli şekilde yemek yiyen sevgililer sık sık birbirine espri yaptı.

 

Yüzü asıldı


Mekandan çıkarken yüzü gülen Gamze Özçelik'in art arda patlayan flaşlarla yüzü asıldı.

 

''Oğlumun...''

Ensesine "M" yazdıran Özçelik, 'Sevgilinizin ismini ensenize yazdırmışsınız?' sorusuna:

'Oğlum Murathan'ın M'si o' dedi.

Çift daha sonra araçlarına geçerek evlerinin yolunu tuttu.

Tecavüz davası devam ediyor

Bu arada  Arka Sokaklar dizisinde izlediğimiz oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği iddiasıyla verilen hapis cezaları Yargıtay tarafından bozulan ve hakkında yakalama kararı çıkarılan Gökhan Demirkol'un yargılanmasına geçtiğimiz günlerde devam edildi.
[reklam]
Duruşmada avukat Makbule Tanış, sanık Demirkol'un, yurt dışına kaçma ihtimali olduğunu belirterek, yurt dışında yakalanması için hakkında yakalama emri çıkartılması gerektiğini savundu. Gökhan Demirkol'un avukatı Rıdvan Yıldız ise müvekkilinin yurt dışına çıkmasının mümkün olmadığını ifade ederek, yakalama emri için infazın beklenmesini talep etti.

Mahkeme heyeti, sanığın daha önce bildirdiği adresten ayrılmış olduğu ve yakalama emrinin infaz edilemediğini göz önünde bulundurarak, delilleri karartarak kaçma şüphesi olduğu için tutuklanmasına, sanık hakkında kırmızı bülten çıkartılması talebiyle İnterpol Daire Başkanlığı'na müzekkere yazılmasına karar verdi.

Gamze Özçelik'e 1 Temmuz 2004 tarihinde Kemer'deki bir otel odasında tecavüz ettiği iddiasıyla Antalya 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Gökhan Demirkol, 25 Aralık 2006'da 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılmış, 30 Kasım 2005 tarihinde tutuklanmış ve 8 ay 10 gün cezaevinde kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

Karar, 09 Haziran 2008 tarihinde Yargıtay 5. Ceza Dairesi'nin oy birliğiyle bozulmuş, Yargıtay'ın bozma kararı üzerine yeniden yargılama süreci başlatılmıştı.

 

 

ARKA SOKAKLAR 291. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat