Meryem Uzerli'ye iki süper teklif!

Meryem Uzerli'ye hem evlilik göründü ve hem de Hollywood yolu...

resim yok
15 Haziran 2013 - 10:10
Magazin

Muhteşem Yüzyıl dizisinden gönderilen Meryem Uzerli'ye iki 'muhteşem' teklif var!

Meryem Uzerli'ye 2 süper teklif birden

Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde canlandırdığı karakterle milyonların sevgilisi haline gelen ancak yakalandığı ‘tükenmişlik sendromu’ hastalığı sonrası apar topar Almanya’ya giden Meryem Uzerli’nin, borsacı Can Ateş’le nikah masasına oturacağı öne sürüldü.

HEP DESTEK TAM DESTEK

Halen bir klinikte tedavisi devam eden Uzerli’nin geçirdiği zor süreçte en büyük destekçisi, ayrıldıkları konuşulan Ateş olmuştu.

Türkiye’deki hayranlarına durumunun iyi olduğuna dair mektup yazan ve sevgilisinin yanından bir an olsun ayrılmadığını söyleyen oyuncunun, ikinci evlilik teklifine “Evet” dediği öğrenildi.

HER GÜN DAHA İYİ

Akşam'dan Emrah Akçaay'ın haberine göre tedavisi iyiye giden Uzerli ile müstakbel eşinin, düğün tarihi konusunda ise henüz bir karara varamadığı konuşuluyor.

Aşıklar, bu konuyu bir kez daha masaya yatırmak için tedavi sürecinin bitmesini bekliyor.

İkinci teklif

Bu arada Uzerli'ye Hollywood yolunun da gözüktüğü dedikodular arasında. Projeyle ilgili ayrıntılar ise henüz açığa çıkmış değil.

[reklam]

Yerine gelen isim kesinleşti

 

Hürrem Sultan'ı canlandıran Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu sebebiyle her şeyi bırakıp Almanya'ya gitmesi ve bir daha geri dönmemesi üzerine, yapım ekibi yeni oyuncu arayışına girmişti.

Kulislerde bir süredir Vahide Gördüm'ün adı konuşuluyordu. Önceki gün yayınlanan dizinin son bölümünde, Gördüm sesiyle de olsa Hürrem'i canlandırarak söylentilere son noktayı koydu.

Uzerli'nin Almanya'ya gidiş sebeplerinden biri olarak istediği ücreti alamadığı iddia ediliyordu.

Ayda 50 bin euro (115 bin TL) alan Meryem Uzerli'nin yerine diziye giren Vahide Gördüm 25 bin lira zam kaparak aylık 140 bin liraya anlaştı.

 

 

MERYEM UZERLİ'NİN YAŞADIKLARINI BİR DE SEVGİLİSİNİN AĞZINDAN DİNLEYİN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat