Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den rekor!

Show TV’nin BKM imzalı perşembe akşamlarının lider dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dün akşam yayınlanan sekizinci bölümüyle zirveye damgasını vurdu

Gülcan Demirhan
09 Eylül 2022 - 10:52
Kültür Sanat

Üç kategoride de birinci olan dizi bu hafta da zirvenin tek sahibi oldu. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen bölümün finalinde Songül, bir mektup bırakarak Sadi’ye veda etti. Gelecek hafta ekrana gelecek yeni bölümden yayınlanan tanıtımda ise Sadi’nin bir treni takip ettiği anlar heyecanı yükseltti. Sadi ile Songül’ün arasında yaşanacaklar büyük bir merakla bekleniyor.

ÜÇ KATEGORİDE BİRİNCİ, SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE!

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ sekizinci bölümüyle ABC1 20+'da 5.82 izlenme oranı (rating) 18.51 izlenme payı (share), TOTAL’de 5.42 izlenme oranı (rating) 17.58 izlenme payı (share), AB'de ise 5.06 izlenme oranı (rating) 17.38 izlenme payı (share) elde ederek üç kategoride de birinci oldu. Bölüm etiketi #İkinciBirŞans Twitter Türkiye’de 4 saat 15 dakika, #GelsinHayatBildiğiGibi etiketi ise 5 saat 20 dakika boyunca TT listesinde yer aldı.

DERYA, SADİ’NİN HAYATINI KURTARDI

Yaralanan kişinin Sadi olduğunu anlayan Derya, yaşadığı şokun ardından tedaviye başladı. Songül ile birlikte aynı mekanda uzun saatler geçiren iki eski aşık için durum hiç de kolay olmadı. Songül ise Sadi’nin vurulmasıyla birlikte Sadi’ye karşı olan duygularını dile getirmiş oldu.

#

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat