Gupse Özay dizi oyunculuğunu "perişanlık" olarak tanımladı!

Yalan Dünya dizisi ile yıldızı parlayan başarılı oyuncu Gupse Özay, neden dizilerde rol almadığını açıkladı.

Merve Mutlu
17 Ocak 2019 - 11:47
Magazin

Gülse Birsel'in Yalan Dünya adlı dizisinde canlandırdığı karakterle yıldızı parlayan ve ardından birbiri ardına başarılı sinema filmleri çeken Gupse Özay, oyunculuk üzerine samimi açıklamalar yaptı.

Yalan Dünya dizisinden sonra hiçbir dizi projesinde yer almayan Gupse Özay, dizi sektörünü "perişanlık" olarak tanımladı. 

19-01/17/gupse-ozay.png

Setlerin perişan vaziyette olduğunu bu nedenle film yapmayı tercih ettiğini söyleyen Özay, Yalan Dünya'nın ardından yalnızca senaryolarını kendi yazdığı ‘Deliha’ ve ‘Görümce’ filmlerinde oynamıştı. 

Önceki gün Sabancı Vakfı’nın düzenlediği ‘Ayrımcılığı Çeken Bilir’ konulu etkinlikte gençlerle bir araya gelen Gupse Özay, “Filmlerde kadınların güldürmesine ihtimal verilmiyor, yadırganıyordu. Şimdi o algı yıkılıyor. Ben de mücadele ediyorum” dedi.

19-01/17/deliha.png

Gupse Özay'dan yeni bir film geliyor

Neden sizi ekranlarda göremiyoruz?” sorusuna da“Çok istiyorlar, teklifler geliyor. Ama çalışma şartları ağır, çekim süreleri uzun ve zor. Bence perişanlık. Bu yüzden sinema önceliğim. Daha rahat, daha özgür ve medeni. Zaten yeni bir senaryo kaleme aldım. Oyuncu kadrosunu belirliyoruz. Mayıs-haziran gibi çekimler başlar inşallah. Deliha’nın devamı değil. Sürpriz bir proje.” cevabını verdi.

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat