Güzel Günler'in 15. Bölümünde Mihran ve Selma karşı karşıya!

Show TV'nin başrollerinde Binnur Kaya, Ecem Erkek, Burak Dakak ve Leyla Tanlar'ın yer aldığı dizisi Güzel Günler'in 15. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Peki Güzel Günler'in 15. bölümünde neler olacak? Güzel Günler'in 14. bölümünde neler yaşandı? Güzel Günler'in 15. bölümünde Mihran ve Selma arasında neler yaşanacak?

Volkan Usta
10 Mart 2023 - 10:31
Yeni Bölüm

Show TV’nin yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizisi Güzel Günlerin yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Füsun’un şarkı kaydı yapabilmek için para aradığı tanıtımda Hakim, Füsun, Kıymet ve Feyyaz, Füsun’un şarkısı için birlik oluyor. Füsun’un eğlenceli şarkı çıkarma macerası merakla beklenirken, Mihran ve Selma yüzleşiyor.

23-03/10/guzel-gunler-2.jpg

GÜZEL GÜNLER’İN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Saliha’nın kalp krizinden kendini sorumlu tutan Selma, Saliha’nın olduğu hastaneye gelir. Kıymet, Hâkim ve Feyyaz, sosyal medyada ünlenen Füsun’un yeni bestesine yardımcı olurken, Altan ve Atakan evlilik sürecini hızlandırır. Bu sırada Derin’in Ayşim için hazırladığı sürpriz doğum günü partisi, iki ailenin bir kez daha karşı karşıya gelmesine neden olacaktır.

23-03/10/guzel-gunler-3.jpg

Güzel Günler” yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin