Güzel ve Çirkin'in çekimleri başladı!

Kanal D'de daha önceden de duyurduğumuz üzere çok yakında "Güzel Çirkin" adlı yepyeni bir polisiye macera dizisi başlıyor.

resim yok
03 Haziran 2013 - 09:11
Magazin

Yeni dizi projelerinden haberler gelmeye devam ediyor. Şimdiki durağımız Kanal D'nin yeni dizisi Güzel ve Çirkin.

 

İşte projeyle ilgili yaşanan son gelişmeler ve ayrıntılar:

 

Kanal D'de daha önceden de duyurduğumuz üzere çok yakında "Güzel Çirkin" adlı yepyeni bir polisiye macera dizisi başlıyor.

 

Hikayesi

Senaryosunu Rüya İşçileri'nin yazdığı dizinin konusu şöyle:

Murat (Ali Sunal) cinayet masasında komiserdir. Sert görünür ama aslında hayata alaycı bakan bir yanı vardır. İşi dışındaki şeyleri pek ciddiye almaz. Anlattığı hikayelerle, arada sırada mırıldandığı türkülerle, karizmatik hareketleriyle, girdiği her ortamda insanların ilgisini çeker. Artık onun gibi polislerin neslinin tükendiğini söyleyenlere gülüp geçer. Ona göre "Her horoz kendi çöplüğünde öter."

Nazlı (Naz Elmas), eğitimini birinciliklerle, takdirnamelerle tamamlamış, yurtdışında eğitim almış genç bir komiserdir. İyi eğitimli, üstelik zengin bir aileden gelen bir kızın polislikteki ısrarı çoğu için bir merak unsurudur. Kendisi için düşünülen, sicilinde güzel duracak makamları reddeder ve sıradan bir komiser gibi sahada görev almak ister. En büyük hayali cinayet masasında çalışmaktır. Birbirlerini gördükleri anda anlaşamayacaklarını anlayan Murat ve Nazlı, şube müdüründen birlikte çalışacaklarını öğrenirler. Murat'a göre bu imkansızdır.

Bu ukala, yeni yetme okul çocuğu ona sadece ayak bağı olacaktır. Nazlı için de durum pek farklı değildir. Bu kaba saba, karşısındakiyle nasıl konuşacağını bile bilmeyen, ayrımcı adamla çalışması mümkün değildir.

Murat, Nazlı'ya her baktığında için için gülmektedir. Onun İstanbul'un bu en civcivli bölgesinde birkaç günden fazla dayanamayacağını düşünmektedir. Tek yapması gereken sabretmektedir. Nasıl olsa Nazlı kısa süre sonra ağlayarak bir masa başı görevine geçmek isteyecektir. Siyah ve beyaz kadar birbirine zıt bu iki polisin uzlaşabildikleri tek nokta vardır. Her cinayeti çözmek, katilleri yakalamak ve dosyayı kapatmak. Bunun için de bir şekilde beraber çalışmayı öğrenmek zorundadırlar.

 

Kamera arkasında...

Yapımını Erler Film'in, yapımcılığını İlker İnanoğlu'nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Kemal Uzun var.

 

Çekimler başladı

Ve merakla beklenen dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Böylelikle dizi setinden daha detaylı bilgiler ve görsellerle çok yakında karşınızda olacağız.

Kadro hemen hemen tamamlandı

Polisiye komedi "Güzel ve Çirkin"in oyuncu kadrosu da büyük ölçüde belirlendi.
[reklam]
Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda dizinin başrol oyuncusunun Tardu Flordun olacağı ileri sürülmüştü. Ancak yapımcı İlker İnanoğlu, sonrasında Ali Sunal ile el sıkışmıştı.

Dizide rol alacak diğer oyuncular ise şöyle;

 

Güzel ve Çirkin'in oyuncu kadrosunda daha birçok tanıdık ve genç isim rol almakta.

Gözde Türkpençe, Kemal Uçar, Cahit Gök, Mehmet Çevik, Ali İpin, Gizem Denizci, Nazan Diper ve Mihriban Er.

 

Yüksek ücret!

Bu arada dizinin başrolünde oynayacak Naz Elmas'ın bölüm başına 20 bin TL'ye anlaştığı söyleniyor.
 

 

YENİ BİR İNTİKAM HİKAYESİ 'MÜLKSÜZLER' İLE GELİYOR! İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat