Hakan Yılmaz 2. kez evlendi!

Oyuncu Hakan Yılmaz, ikinci kez nikâh masasına oturdu.

resim yok
17 Haziran 2013 - 12:36
Magazin

Oyuncu Hakan Yılmaz, ikinci kez nikâh masasına oturdu.

 

Sevilen komedyenin mutlu günü

“Ayrılsak da Beraberiz”, “Avrupa Yakası” ve “Yahşi Cazibe”nin ardından “Ali Ayşe'yi Seviyor” dizisiyle seyirci karşısına çıkan oyuncu, önceki akşam Ortaköy Feriköy Lokantası’nda Elif Öngel’le evlendi.

 

Şahitler

300 kişinin katıldığı düğünde Yılmaz’ın nikâh şahitliğini yönetmen Bora Onur ile oyuncu Erdem Baş, Öngel’inkini ise Mustafa Yeşiltaş yaptı.

 

Eğlence yarım kaldı

Gecede eğlence, polisin Gezi Parkı’na müdahalesiyle yarım kaldı.

Davetliler, “Her yer Taksim, her yer direniş” sloganı atarak eylemcilere destek verdi.

Yılmaz'ın kariyeri

İlk sahne deneyimini ilkokul 2. sınıfta Cimri ile Manav piyesinde yaşadı. Okul yıllarında Üstün Gürtuna’nın hocalığında folklor çalışmalarında bulundu. Lise yıllarında Çetin Cengiz’den modern dans dersleri aldı. Yetmedi aynı salonda 3 yıl dans dersleri verdi. Güzel sanatlar tiyatro bölümünü kazanamadı.

Amatör tiyatro grupları ile okullarda çocuk oyunlarında oynadı ve askere gitti. Askerde 15 ay fotoğrafçılık ve animasyon ekibinde görev alıp gösteriler yaptı. Askerden sonra Antalya'ya yerleşti orada çizgi tiyatrosunda 2 yıl oynadı ve televizyonda Çizgi Show adlı programda yer aldı.
[reklam]
İstanbul'a dönüp Teyfik Gelenbe’nin tiyatro kursuna katılıp ders aldı. Bir arkadaşı ile Star TV için skeç programı hazırladı. Ancak yayınlanacağı akşam Körfez Savaşı başladı ve program bu güne kadar halen yayınlanmadı. Oyunculuğa ara verip grafikerlik yaptı. 1994 yılında İner misin? Çıkar mısın? adlı yarışma programında kendi yazdığı skeçlerde oyunculuk yaptı.

1995 yılında Televizyon Çocuğu adlı show programında oyunculuk yaptı, reklam filmlerinde oynadı. 1997 yılında Yangın Ayşe adlı dizide oynadı. 1998 yılında 120 bölüm boyunca Büyük Küçük Demeden adlı çocuk yarışma programını sundu. Reklam filmleri çekti.

1999 yılında Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide oynamaya başladı ve 500 bölüm oynadı. 2004 yılında Uy Başuma Gelenler adlı dizide oynadı. 2004–2005 sezonunda Sevgili Karım adlı tiyatro oyunu ile İstanbul ve Anadolu'da 75 oyun oynadı.

Avrupa Yakası adlı dizide Osman Koçarslanlı karakterini canlandırdı. Daha sonra ise Yahşi Cazibe adlı dizide Kemal Kükreyen karakterini oynadı.

 

 

MAHKEMEDEN EVLİLİK İZNİNİ ALDI! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat