Halit Ergenç'in bu fotoğrafı sosyal medyayı salladı! Neden mi?

Halit Ergenç'in bu fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

resim yok
11 Nisan 2014 - 16:28
Magazin

Halit Ergenç'in bu fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Halit Ergenç, ortaya çıkan bir fotoğraf üzerine sosyal medyanın diline düştü.

Muhteşem Yüzyıl'ın yıldızı Ergenç'in 1800'lerde yaşayan Amerikalı General Stephen J. McGroarty'ye benzerliği sosyal medyada olay oldu.


İnsanlar ''Cage gibi Ergenç de vampir olabilir mi?'' diye yorum yaptı.

 

BENZERLİK HABERİ GÜNDEMDE

Biraz da gülelim!

Her şey iki yıl önce Oscarlı yıldız Nicolas Cage'e çok benzeyen bir Amerikalı'nın 1870'lerde iç savaş sırasında çekilmiş fotoğrafının internette satışa sunulmasıyla başladı.

Cage ile fotoğraftaki şahsın benzerliği çok konuşuldu, hatta ünlü oyuncu hakkında ''Acaba vampir mi?'' iddiası dünya basınında günlerce haber oldu.

Ünlü isimler ile yıllar önce yaşamış kişiler arasındaki benzerlik haberleri bir süre önce bize de sıçradı.[reklam]

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

Önce Küçük İbo'yla bilim adamı Einstein'ın annesinin, ardından Erkan Can'la Atatürk'ün silah arkadaşı Şükrü Kaya'nın benzerliği çok konuşuldu.

Son günlerde ise Halit Ergenç'le 1800'lü yıllarda yaşamış Amerikalı General Stephen J. McGroarty'nin benzerliği herkesin dilinde.

 

''VAMPİR Mİ?''

Sakalı, göz rengi ve ifadesiyle tıpatıp McGroarty'ye benzeyen Ergenç için, esprili şekilde ''Acaba vampir mi?'' yorumları yapılıyor.

 

 

'MUHTEŞEM YÜZYIL'IN 9 SARAYLISI BİR ARADA! DETAYLAR-FOTO GALERİ!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin