Hazal Kaya hangi diziyle ekranlara geri dönüyor?

Amerika'ya zayıflamak için gittiği iddia edilen Hazal Kaya Türkiye'ye dönüyor!

resim yok
09 Temmuz 2013 - 09:17
Magazin

Amerika'ya zayıflamak için gittiği iddia edilen Hazal Kaya Türkiye'ye dönüyor!

 

Yeni dizi projesi


Hayranları tarafından özlemle beklenen güzel oyuncu Hazal Kaya, uzun süren ayrılığın ardından yeni bir diziyle ekranlara dönüyor.

 

Son Aşk!

Gold Film'in yeni sezondaki iddialı dizilerinden 'Son Aşk'ın oyuncu kadrosu netleşmeye başladı.

 

Oyuncu kadrosu netleşiyor

Faruk Turgut, 'Son Aşk' dizisi için Nebahat Çehre ve Aslıhan Gürbüz ile anlaşma sağlandı.

 

Yapımcı ayrıntı vermiyor!

Hayranlarının sorusu üzerine Hazal Kaya ile de görüşme halinde olduklarını vurgulamak durumunda kalan Faruk Turgut, netleşmeyen isimleri vermek istemediklerini iletti.

 

Büyük ihtimalle...

Hazal Kaya'nın kesin olmamakla beraber büyük ihtimalle dizide yer alacağı açıklandı.

 

Gündemden düşmüyor

Magazin dünyasından Bilal Özcan hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde, oyunculuk eğitimi için Amerika'ya gittiğini açıklayan genç oyuncu Hazal Kaya'nın aslında yurtdışına bir zayıflama kampına gittiğini iddia eden bir yazı yazmıştı.

Yazıda şu ifadeler yer alıyordu:


''Hani Hazal Kaya, "Oyunculuk eğitimi için Amerika'ya gidiyorum" diyerek geçtiğimiz aylarda ortadan kaybolmuştu ya... Meğer oraya değil, yurtdışına bir zayıflama kampına gitmiş!
[reklam]
Şaşırdınız mı? Ben de çok şaşırdım...

Çünkü, İstanbul'da görüştüğü yapımcılar ona hep, zayıflayıp eski formuna kavuşmasını söylemiş. Tamamen zayıflamadan başrolde oynamasının imkânsız olduğunu anlamış.Bunlar, onu iyi tanıyan birkaç kişiden gelen bilgiler.

"Amerika, kurs, okul filan kılıf, uydurmaca, zayıflama kampında" diyorlar...

Hazal Kaya'nın normalde gösterişi seven bir kişi olduğunu, okulundan tek bir fotoğraf paylaşmamış olmasının da çok anlamlı olduğunu ekliyorlar.

Eylül ayında zayıflamış olarak gelip, yeni görüntüsüyle herkesi şaşırtmayı hedeflediği de vurguluyorlar. Bakalım, Hazal Kaya'nın bir yanıtı olacak mı?''

Kaya, bu iddialar karşısında şimdilik sessizliğini koruyor.
 

 

HAZAL KAYA, HASTALIĞINI İLK KEZ AÇIKLADI! DETAYLAR BURADA

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat