Hazal Kaya verdiği röportajla ateş püskürdü! İşte Hazal Kaya'nın samimi itirafları..

Başarılı ve, güzel oyuncu Hazal Kaya, Maria Claire dergisine röportaj verdi. Verdiği röportajda şok açıklamalar yapan Hazal Kaya, sevenlerini şaşırttı.

Merve Mutlu
06 Aralık 2018 - 09:49
Magazin

Başarılı ve, güzel oyuncu Hazal Kaya, Marie Claire dergisine röportaj verdi. Şimdilerde 'Bizim Hikaye' adlı dizide Filiz karakterini canlandıran ve oldukça sevilen Hazal Kaya, verdiği özel röportajda  “Hiç tükenmişlik sendromuna girdin mi?” sorusuna “Girdim, tabii ki. Ben de girdim, hepimiz girdik. Girmemek mümkün değil.” diyerek yanıt verdi.

18-12/06/hazal-kaya-sendrom.jpg

"TÜKENMİŞLİK SENDROMUNA GİRMEMEK MÜMKÜN DEĞİL!"

Tükenmişlik sendromuna hiç girdin mi sorusuna samimi bir itirafla cevap veren Hazal Kaya, "Girdim, tabii ki. Ben de girdim, hepimiz girdik. Girmemek mümkün değil. Tükenmişlik sendromuna yakalanman için 21. yüzyılda yaşıyor olman yeter. Bu da oyuncu hastalığı falan, öyle bir şey değil. Bütün dünya anksiyete şu an. Bütün dünya depresyonda. Herkes tükenmiş durumda, kimse bunu inkar etmesin. En ciddi ve vahşi şiddet çağlarından birinde yaşıyoruz. En fena dönemine de biz denk geldik. Dolayısıyla bunu toplumun bir tabakasına mâl etmek doğru değil. Şu an bütün dünya böyle. O yüzden sosyal medyada insanlar birbirlerini kesiyor; “İğrençsin, çirkinsin, şişmansın, nefret ediyorum senden” gibi yorumlar yazıyor fotoğrafların altına." dedi.

"EN BİRİNCİ SENSİN. TAMAM!"

Sevmediğin insanlarla da iş için bir arada olmak zorunda kalıyorsun bazen, o zaman ne yapıyorsun? sorusuna, "Bir arada olmak zorunda değilsin. İşini yaparsın, evine dönersin. Ama saygı göstermek zorundasın. Sosyal medyada bazı insanlar saygısızlık, hadsizlik yapıyor ya. Eleştirmiyor ama hakaret ediyorlar.

O noktada şöyle diyorum; “Senin malzemen benim. Yani ben senin işinim ve bana saygı göstermiyorsun. O zaman işine de saygı göstermiyorsun.” Saygıyla ilgili magazin basını şu an çok doğru bir yerde. Sanırım yavaş yavaş, birbirimize öğretiyoruz. O sosyal medya hesapları da öğrenecek. Mizah yapan ve tavrı ironik olan hesaplardan bahsetmiyorum. Kendini önemli sanan diğer hesaplar da saygı gösterse, bir zaman sonra yazılamayacak öyle şeyler. Kendi çevremde ya da sosyal medya hesaplarımda bunu sağlamaya çalışıyorum. İlgilenmiyorum. Çünkü zaten dikkat çekmek için yapıyor onu, var olmak için. Bu var olmaya çalışma çabası zaten bu çağın sonucu, korkunç bir şey. Varsın zaten, tamam yani gerçekten önemli değil. Varsın, iyisin, güzelsin, hoşsun, en çok sen biliyorsun, en çok sen iyisin, en birinci sensin… Tamam!" cevabını verdi.

18-12/06/hazal-kaya-filiz-1544079686.jpg

"ALİ BENİM SÜPER KAHRAMANIM!"

Bir süredir Leyla ile Mecnun'un Mecnun'u, oyuncu Ali Atay ile birlikte olan Hazal Kaya, ilişkilerinin nasıl gittiği sorusuna, "Biz beş yıldır birlikteyiz ama beraber ilk röportajımızı geçen yıl verdik. O kadar içine kapalı bir çiftiz. Gerçekten bizim kendi minik dünyamız var. Ama bilerek böyle değil bu, bir şeylerden de kaçmıyoruz. Biz öyle tipleriz sadece. Evde köpeğimizin videosunu çekiyoruz, falan. Birbirimize iş konusunda çok güveniriz. Çok huzurlu ve birbirine güvenen bir çiftiz. Çok yakın arkadaşız artık. Hem kendimle ilgili, hem işle ilgili en doğru eleştiriler ondan gelir hep. İyi bir ekibiz açıkçası. Biz annemle de iyi bir ekibizdir. Hastalık döneminde Ali, annem, ben çok zorlu bir süreç yaşadık ve atlattık. O insanı aile yapan şey. Yaşadığımız deneyimde Ali resmen süper kahraman gibiydi. Hayatımda olduğu için her gün şükrediyorum." dedi.

18-12/06/hazal-ali.jpg

 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat