Hazal Kaya yeni haliyle dikkat çekiyor!

Hazal Kaya 'Son Yaz Balkanlar' dizisinin ardından ekranlara ara vermişti.

resim yok
23 Ağustos 2013 - 12:12
Magazin

Hazal Kaya 'Son Yaz Balkanlar' dizisinin ardından ekranlara ara vermişti.

Aldığı kilolarsan dolayı uzun süre gündemi meşgul eden Hazal Kaya, konuk oyuncu olarak yer aldığı Behzat Ç.'nin final bölümündeki görüntüsü nedeniyle sert bir şekilde eleştirilmişti.

 

KİLO VERME SÜRECİNİ ANLATTI

Hazal Kaya katıldığı televizyon programında:

"Kilo almıştım, kiloluydum. Bunun böyle eyvah ölüyormuşum gibi, davranılması çok tuhaf geldi. Ölmüyorum, iyiyim. Sadece hastalığımın yan etkisi...

 

''YAVAŞ YAVAŞ...''

Şimdi diyetdeyim yavaş yavaş kilo veriyorum. Vücudum sağlıklı haline dönüyor.

Şeker hastalığım (hipoglisemi) vardı. Su içsen yarıyor dedikleri durumdaydım" açıklaması yapmıştı.

 

A.Ş.K. İLE GELİYOR!

Genç oyuncu yeni sezonda A.Ş.K. dizisiyle izleyici karşısına çıkacak.

Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan ve Nebahat Çehre'nin başrolünü paylaştığı dizinin ilk fragmanı dün akşam yayınlandı.

 

VERDİĞİ KİLOLAR DİKKAT ÇEKTİ

İzleyiciden tam not alan fragmanın en dikkat çeken ayrıntısı ise Hazal Kaya'nın verdiği kilolar oldu.

 

KONU: AZRA İLE KEREM'İN AŞKI

“Paranın satın alamayacağı şey nedir?” diye sorsak insanlara... Kimi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verir. Aşk... O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile.
 
Ne kadar zengin olursa olsun, kimse aşkı satın alamaz.

[reklam]

Öyle mi acaba?
 
Azra (Hazal Kaya) ve Kerem'in (Hakan Kurtaş) ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi? Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.
 
Derken hayatlarına Şebnem girdi. Tenis dersi sırasında fenalaşana kadar Azra’nın zengin öğrencilerinden biri. Hastaydı Şebnem; ölecekti. Zengin bir ailede doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Sağlıklı olduğu zamanları hatırlamıyordu bile. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem.  Korkuyordu.
 
Azra'ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi... O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem'i kurtarmaya çalışırken Şebnem'i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?
 
Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş, yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararlar ile izleyiciye, tüm hayatını sorgulatacak.
 
Aşkınız için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

 

 

ÜNLÜ OYUNCULAR YENİ SEZONDA NE KADAR KAZANACAK? İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin