Hazal Kaya'dan kilo verme sırları!

Ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Hazal Kaya, 2,5 ayda 11 kilo verdiğini açıkladı.

resim yok
02 Eylül 2013 - 09:40
Magazin

Ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Hazal Kaya, 2,5 ayda 11 kilo verdiğini açıkladı.

 

KİLO VERME SÜRECİNİ ANLATTI

Şeker hastalığı sebebiyle kilo aldığını açıklayan Kaya, kilo verme sürecini anlattı...

 

"Adını Feriha Koydum", "Aşk-ı Memnu" dizilerinin güzel oyuncusu Hazal Kaya, ekranlara geri dönüyor.

Yeni dizisi A.Ş.K. öncesi 11 kilo veren Hazal Kaya, kilo verme sürecini anlattı.

 

''ŞEKER HASTALIĞIMDAN DOLAYI...''

Kaya: "Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay içinde kilo aldım. Hastalığı kabullenme sürecim sıkıntılı geçti. Düşün, 22 yaşımda yemek yedikten sonra şekerim fırlıyor, ardından düşüyor ve ben uyuyakalıyorum!

Sonra hastalığıma uygun bir beslenme programı oluşturdum, yemeklerimi kendim pişirmeye başladım. 2.5 ayda sağlığıma kavuştum, 11 kilo verdim" dedi.

 

ABD'YE GİTME NEDENİ

ABD'ye kilo vermeye gittiği haberlerine de cevap veren güzel oyuncu Hazal Kaya:"

Oyunculuk eğitimi için gittim, zayıflama sürecimi de orada geçirdim. Her gün bir buçuk saat yürümeye başladım.

 

''GÜNLÜK BİR PROGRAM ÇİZELGESİ...''

Ardından kendime günlük bir program çizelgesi çıkardım. Bir kardiyo-dans DVD'si aldım, onu çalışıyordum.

Sabah 9.00'da kahvemi içiyor ardından 'Fitness Blenders' izlemeye başlıyor ve bire bir uyguluyordum" dedi.

 

YENİ DİZİSİNİN KONUSU

Kanal D'nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği yeni ve iddialı dizisi 'A.Ş.K.' için geri sayım sürüyor.

 

“Paranın satın alamayacağı şey nedir?” diye sorsak insanlara... Kimi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verir. Aşk... O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile. Ne kadar zengin olursa olsun, kimse aşkı satın alamaz.

Öyle mi acaba?[reklam]

Azra (Hazal Kaya) ve Kerem'in (Hakan Kurtaş) ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi? Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.

Derken hayatlarına Şebnem girdi. Tenis dersi sırasında fenalaşana kadar Azra’nın zengin öğrencilerinden biri. Hastaydı Şebnem; ölecekti. Zengin bir ailede doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Sağlıklı olduğu zamanları hatırlamıyordu bile. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu.

Azra'ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi... O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem'i kurtarmaya çalışırken Şebnem'i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş, yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararlar ile izleyiciye, tüm hayatını sorgulatacak. Aşkınız için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

 

 

ÜNLÜ İSİMLER YENİ SEZONDA BÖLÜM BAŞINA NE KADAR KAZANACAK?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat