Hazar Ergüçlü'den önemli Medcezir tüyosu!

MedCezir'deki yeni aşkı ağzından kaçırdı!

resim yok
25 Nisan 2014 - 13:50
Röportaj

MedCezir'deki yeni aşkı ağzından kaçırdı!

Hazar Ergüçlü'nün keşfedilme hikayesi ve MedCezir dizisiyle ilgili verdiği tüyo!


MedCezir'de ve Benim Dünyam filminde rol alan Hazar Ergüçlü, InStyle'a verdiği röportajda, oyunculuğun hayatındaki yerini, projelerini anlatırken, giyim anlayışını paylaştı.

 

SAMİMİ AÇIKLAMALAR

Kendini ifade edebilmenin en güzel yolunun oyunculuktan geçtiğine inanan Hazar Ergüçlü, bu serüvene atılmaya karar vermesinde tiyatronun büyük payı olduğunu söylüyor.

Bu yılın iddialı yapımlarından biri olan 'MedCezir' dizisinde Hazar Ergüçlü, Serenay Sarıkaya'nın canlandırdığı Mira karakterinin en yakın arkadaşı Eylül'ü oynuyor.

 

ROLÜ HAKKINDA NELER SÖYLEDİ?

Dizideki rolünü;

''Çok severek çalıştığım bir iş MedCezir, her şeyden önce Eylül karakterini çok seviyorum

Bıcır bıcır, sevgi arsızı, acılarını büyük hareketlerle bastıran bir kız.

 

''MERT KARAKTERİ İLE...''

İleride Mert karakteriyle bir aşk olacak aralarında ve onunla beraber büyüyecekler'' sözleriyle anlatıyor.[reklam]

DİZİDE BU HAFTA

Mira'nın uzun zamandır beklediği yemek, hayalini kurduğundan daha özel geçer... Leyla'nın hayatlarına girmesiyle, Yaman'ın Tozludere'deki hayatı Mira'nın yeniden çekim alanına girer. Mira başlattığı oyunla, Yaman'la geçmişe doğru farklı bir yolculuğa çıkar.

Müvekkilinin katilini bulmak için çalışmalarını sürdüren Selim, cinayet düğümü çözecek ipin ucunu yakalar. Diğer taraftan Turunç Nadir, Altınkoy'a sızmak için ayağına kadar gelen fırsatı değerlendirir. Nadir, Yaman ve Kenan'dan intikamını almadan önce kaleyi içten fetheder.

Tozludere'deki inşaat projesi yüzünden Leyla ve babasının başına gelenler, Yaman'la Orkun'u karşı karşıya getirir.

Öte yandan, Tan Mira'ya uyarı niteliğindeki son mesajını gönderir.

 

'MEDCEZİR' 32. BÖLÜM 2. FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Yaman'ın Tozludere'de adaleti sağlamak için bulduğu yol, Orkun'a uzun zamandır aradığı açığı verir. Orkun, Yaman'ın cezasını kesmesi için Selim'in karşısına çıkar. Yaman Orkun'un yarattığı krizi bastırmaya çalışırken, Tan Mira'ya kavuşmak için harekete geçer.

Yayın Günü: 25 Nisan Cuma
Yayın Saati: 20.00

 

 

HAZAR ERGÜÇLÜ'DEN ŞAŞIRTAN HAREKETLER! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat