resim yok
20 Mart 2009 - 00:00

Kurtlar Vadisi Pusu’da Hatice Şendil’in ismi jenerikte 2’nci sıraya yükseldi ortalık karıştı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisine Polat’ın annesinin evlenmesini istediği Ebru karakteriyle dahil olan Hatice Şendil’in isminin jenerikte Necati Şaşmaz’ın ardından ikinci sıraya yerleşmesi kafa karıştırdı. Şendil’in adının “Büyük İskender” (Musa Uzunlar), “Muro” (Mustafa Üstündağ), “Memati” (Gürkan Uygun) gibi isimlerin önüne geçmesi genç oyuncunun Necati Şaşmaz ile ilişki yaşadıkları iddiasını tekrar gündeme getirdi. Hatice Şendil’in jeneriğe Necati Şaşmaz’ın “gönül kontenjanından” girdiği de iddia edildi. Şendil bu dedikodularla ilgili olarak Vatan gazetesi'ne konuştu: “Jenerikte ismimin ikinci sırada yer alması çok teknik bir olay. Bunu herkes bilir. Bugüne kadar hep başrol oynadım ve adım ya birinci, ya da ikinci yazılıyordu. Sinema tarihinde de böyledir, dünyada da. Başka bir açıklaması yoktur. Başrol erkek ve başrol kadın, bir ve iki diye yazılır. Her yerde böyledir. Ben de kadın başrolüm.” Şendil, Şaşmaz ile ilişkisi konusunda yorum yapmadı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat