Hep Yek: Düğün 6 Ekim’de sinemalarda!

Başrollerinde İnan Ulaş Torun, Önder Açıkbaş, Çağın Atakan Arslan, Merve Cin, Savaş Satış ve Burak Satıbol gibi genç ve başarılı oyuncuların rol aldığı “Hep Yek: Düğün”, 6 Ekim tarihinde vizyona girecek.

Volkan Usta
21 Eylül 2023 - 11:46
Viral

İlk kez 2016 yılında beyazperdede seyirciyle buluşan komedi serisi Hep Yek, altıncı filmiyle izleyiciyi kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. Türk komedi serisi Hep Yek, altıncı filmiyle seyirciyle buluşuyor.

23-09/21/1695284725_hepyek_6.jpg

Başrollerinde İnan Ulaş Torun, Önder Açıkbaş, Çağın Atakan Arslan, Merve Cin, Savaş Satış ve Burak Satıbol gibi genç ve başarılı oyuncuların rol aldığı “Hep Yek: Düğün”, İstanbul’dan kaçan Altan ve Gürkan’ın İç Anadolu’da geçen maceralarını konu alıyor. İç Anadolu’nun en büyük mafyasının kızını kaçıran ve ortalığı birbirinde katan ikiliyi bu kez sürpriz bir son bekliyor.

Dağıtımını TME Films’in üstlendiği, senaristliğini ve yönetmenliğini Bilal Kalyoncu’nun yaptığı “Hep Yek: Düğün”, 6 Ekim’de sinemalarda olacak.

resim yok
İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat