resim yok
26 Eylül 2012 - 00:00

 

Muhteşem Yüzyıl”da dengeler değişiyor. Cansu Dere’nin canlandırdığı Firuze, Hürrem’in saltanatına gölge düşürecek, sarayda yeni bir güç savaşı başlayacak.
Süleyman’ın son gözdesi
    
Yeni sezonda “Muhteşem Yüzyıl”da seyirciyi yeni bir güç savaşı bekliyor. Kadroya dahil olan Cansu Dere’nin canlandırdığı İranlı Firuze, saraydaki tüm dengeleri bozacak. Hürrem’in Harem’e farkında olmadan aldığı Firuze, çekiciliğiyle Sultan Süleyman’ın yeni gözdesi haline gelecek.
 
Mor mendili kaptırdı
 
Süleyman’ın kim olduğunu bilmediği bir cariye ile halvete gireceğini öğrenen Hürrem, gecenin iptal edilmesi için elinden geleni yapsa da karşısında Afife Hatun’u bulacak. Afife Hatun, onun tehditlerine boyun eğmeyerek Hünkar’a danışıp geceyi düzenleyecek. Daha önce yalnızca kendisinin elde edebildiği mor mendil Firuze tarafından alınınca, Hürrem hırsından çılgına dönecek.     

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
MAVISIM
BU DİZİYİ İLK BAŞLADIĞI GÜNDEN BERİ HEYECANLA İZLİYORUM 2 ÇOCUĞUM VAR VE BEN İŞİMİ GÜCÜMÜ BIRAKIP İZLİYORUM VE BU AKŞAMDAN İTİBAREN ÇOK SEVDİĞİM DİZİYİ İZLEMEM KARARI ALDIM ÇOK SEVDİĞİM CANSU DERE DEN NEFRET ETTİM BU NE YA BÖYLE HÜRREM BÜTÜN SARAYLA UĞRAŞTI ŞİMDİ O SAFTİRİK HATİCE DEMİ ONA DÜŞMAN OLDU VE FİRUZEYİ ÇIKARTTILAR KARŞISINA BIRAKIN BU İŞLERİ SENERYONUZ BERBAT ÖTESİ MERAL OKAY IN KEMİKLERİ SIZLIYORDUR VE BENİM GİBİ BİNLERCE İNSAN DÜÜŞÜNÜYORDUR EMİNİM SONUÇTA BU DİZİYİ BİZ İZLEYELİM DİYE YAPIYORSUNUZ DEĞİLMİ O ZAMAN FİRUZE DERHAL ÇIKSIN O ÇIKANA KADAR İZLEMEME KARARI ALDIK BİZ BAKIN İNTERNETTE KÜÖÜK Bİ ARAŞTIRMA YAPIN BENİM GİBİ DÜŞÜNENLERİ GÖRECEKSİNİZ SAYIN YETKİLİLER