İbrahim Çelikkol'un yanındaki sarışın bakın kim çıktı?

Sinem Kobal'dan ayrılır ayrılmaz ABD'ye giden İbrahim Çelikkol, aşk acısını çabuk unuttu.

resim yok
03 Aralık 2014 - 09:30
Magazin

Yanındaki sarışın bakın kim çıktı?

Sinem Kobal'la ayrılan İbrahim Çelikkol, moral depolamak için kendini Las Vegas'a atmıştı. Genç oyuncunun ABD'de Britney Spears'ın dansçılarından biriyle çekilmiş samimi fotoğrafları medyaya yansımıştı.


'Söylemezsem Olmaz' ekibi; o sarışının dansçı değil, Amerikalı ünlü model Anne Marie Morin olduğunu ortaya çıkardı.

 

GÜNÜNÜ GÜN EDİYOR

Sinem Kobal'dan ayrılır ayrılmaz ABD'ye giden İbrahim Çelikkol, aşk acısını çabuk unuttu. Ünlü oyuncu, Las Vegas'ta tanıştığı ABD'li model Anne Marie Morin ile gününü gün ediyor

Evliliğe doğru giden 6 aylık beraberlikleri yaklaşık 10 gün önce ani bir şekilde sona eren Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol, magazin gündeminden düşmüyor.

Instagram hesaplarından birbirlerine gönderme yapan eski sevgililer, artık geri dönüşü olmayan bir yola girdi! Kobal'dan ayrılır ayrılmaz arkadaşlarıyla ABD'ye giden Çelikkol, biten ilişkisinin acısını çabuk unuttu![reklam]

SON GÖZDESİ 22 YAŞINDA

Las Vegas'ın gece kulüplerinde sabahlara dek eğlenen İbrahim Çelikkol, yeni bir güzel bulmaktan da geri kalmadı. Ünlü oyuncunun, önceki gün bir mekanda çekilen fotoğrafında yanındaki sarışın güzelle samimiyeti gözlerden kaçmadı.

İbrahim Çelikkol'un yanındaki güzelin ABD'li model Anne Marie Morin olduğu ortaya çıktı. 22 yaşındaki sarışın modelin, Sinem Kobal'la olan benzerliği ise şaşırtıcıydı.

 

KLİPLE GÖNDERME...

Hayranlarının ayrılık acısı çektiğini düşündüğü Çelikkol'un, hiç vakit kaybetmeden başka bir güzele abayı yakması ise olay oldu.

Sinem Kobal'ın hayranları, hazırladıkları kliple güzel oyuncunun ağzından Çelikkol'a Deniz Seki'nin son şarkısı 'İyisin Tabi' ile gönderme yaptı.

 

 

'GÖNÜL İŞLERİ'NDE 'SİNEM KOBAL KANUNLARI' BAKIN NASIL YIKILDI?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat