'İnadına Yaşamak' için geri sayım başladı!

İnadına Yaşamak çok yakında...

resim yok
02 Kasım 2013 - 01:49
Magazin

Oktay Kaynarca, Sanem Çelik ve Murat Ünalmış'ın başrollerinde oynadığı 'İnadına Yaşamak', çok yakında Kanal D'de seyirciyle buluşacak.

 

GERİ SAYIM BAŞLADI

Kanal D'nin iddialı dizisinden ilk fragmanlar da yayınlandı. Dizinin Kasım ayında yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

 

ÇEKİMLER KAPADOKYA'DA SÜRÜYOR

Kanal D'de yakında ekrana gelecek; başrollerinde Sanem Çelik, Oktay Kaynarca ve Murat Ünalmış'ın yer aldıkları "İnadına Yaşamak" dizisinin çekimleri tam gaz sürüyor.

Dizi ekibi geçtiğimiz hafta da, doğa harikası ve doğal dizi / film platosu olan Kapadokya'da idi.

 

HUMMALI ÇALIŞMA

Yapımını Süreç Filmcilik'in, yapımcılığını Ali Gündoğdu - İnci Gündoğdu'nun üstlendikleri, yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı, yakında Kanal D'de ekrana gelecek olan "İnadına Yaşamak" dizisinin çekimleri büyük bir özenle ve hummalı bir şekilde devam ediyor.

Bir çocuk ve bir büyük aşkın merkezde olduğu, aksiyonla harmanlanan bir intikam hikayesini konu alan dizinin Kapadokya'da gerçekleşen çekimlerinde, hem heyecan hem de görsel bir şölen vardı.

Sanem Çelik, Oktay Kaynarca ve Murat Ünalmış'ın sahnelerinde, büyük bir heyecanla ve aynı zamanda da keyifle oynadıklarının gözlemlendiği çekimlerde, heyecan ve aksiyon da zirveye çıktı.

 

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Sanem Çelik, Oktay Kaynarca ve  Murat Ünalmış'ın yanı sıra Denisse Capezze, Doruk Özermanoğlu, Levent Ülgen, Nilüfer Açıkalın, Pelin Akil, Bülent Polat, Duygu Sarışın, Edip Saner, Açelya Yılhan, Gonca Sarıyıldız, Mahmut Gökgöz, Armağan Oğuz, Kerem Corogil, Alican Albayrak, Koray Ergun, Sedat Kalkavan, Evren Erler, Burak Demir, Taner Cindoruk, Taner Rumeli ve Munis Düşenkalkar'ın da yer aldıkları dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle şimdiden, izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday.[reklam]

İNTİKAM ÖYKÜSÜ

Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizi, heyecan dolu bir intikam öyküsünü ekrana yansıtacak.

 

HİKAYESİ

Dizinin hikayesi kısaca şöyle:

Asiye (Açelya Yılhan) ve Rıdvan (Edip Saner), karanlık bir olay sonrasında 5 yaşındaki oğulları Çınar’ı (Doruk Özermanoğlu) eski eşlerine emanet edip ortadan kaybolur.

Yolları bu emanet çocukla kesişen Zeynep (Sanem Çelik) ve Ali (Murat Ünalmış), zamanla birbirlerine aşık olur.

Ön planda aşk çatışmaları yaşanırken, arka planda büyük bir intikam planı en acımasız haliyle devam eder.

 

 

SANEM ÇELİK, AMERİKA SERÜVENİNİ ANLATTI! DETAYLAR BURADA!

 

'İNADINA YAŞAMAK' tanıtım videolarını izlemek için tıklayın!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat