İntikam'ın reytingleri neden düşüşte?

Mert Fırat, dizinin izlenme oranlarının düşmesini ilginç bir gerekçeye bağladı.

resim yok
30 Eylül 2013 - 10:11
Magazin

Mert Fırat, dizinin izlenme oranlarının düşmesini ilginç bir gerekçeye bağladı.

 

İşte detaylar:

 

NEDEN DÜŞTÜ?

Kanal D'de yayınlanan İntikam dizisinde Emre Arsoy'u canlandıran Mert Fırat, dizinin izlenme oranlarının düşmesinin nedenini açıkladı.

 

"İNSANLARIN TELEVİZYONA GÜVENİ KALMADI''

İntikam'ın yeni sezonda reytinglerde yaşadığı düşüşün senaryo ve oyunculuklarla ilgisi olmadığını ifade eden Mert Fırat:

"Son zamanlarda yaşanan olaylar insanların televizyona karşı güvensizleşmesini sağladı.

 

''BENCE BUNUNLA ALAKALI''

İzlenme paylarının düşmesi de bence bununla alakalı.

 

İnsanların televizyona güveni kalmadı" dedi.

 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yardım istemediği halde Ali’nin ortaya çıkıp Ağabey’i vurması, Yağmur’u çok kızdırır. Bu gelişme bütün dengeleri değiştirir. Ağabey, Yağmur’un annesi ile ilgili gerçekleri bilen tek kişidir.

 

Yağmur’un ısrarla kovmasına rağmen Ali, onu dinlemez ve işlerine burnunu sokar. Şahika’nın aniden dirilip ortaya çıkması ise herkesi şoke eder.

Medya, Arsoylar’ın kapısında açıklama beklemektedir. Rüzgar ile Derin’in arası babalık testi yüzünden gergindir. Doğum için hazırlık yapan Derin’in, Cemre’nin bebek odası için verdiği çeki harcamak istemesiyle, ikilinin arası iyice açılır.

Rüzgar, Arsoylar’ın çekini kabul etmez ve Derin’i onlardan uzak durması için uyarır. Basın toplantısı olana kadar Şahika evdeki herkesin dışarı ile bağlantısını keser. Okula gidemeyen Cemre mutsuzdur. Şahika, Aslı ile basın toplantısında söyleyeceklerini hazırlayıp Emre, Cemre ve Haldun ile paylaşır. Bir süredir Aslı ile birlikte olan Emre’nin hala Yağmur’u unutamadığını bilen Şahika, onu arayarak eve çağırır.[reklam]

İkinci bir talimata kadar evden çıkamayan Emre, Yağmur’un ziyaretine şaşırır. Ancak esas büyük şaşkınlığı Yağmur yaşar. Onu ayağına çağıran Şahika, Yağmur’dan kendi iyiliği için bir ricada bulunur. Şahika’nın hem tavrına hem de söylediklerine kızan Yağmur, basın toplantısını daha da çarpıcı hale getirmek için bir plan yapar. Ancak bunu için Derin’e ihtiyaç vardır.

Rüzgar’dan korkan Derin’i Arsoylar’ın evine girmeye ikna etmek oldukça zordur. Barış ise, okuldaki arkadaşına yardım etmek isterken hem kendinin hem de Rüzgar’ın başını büyük derde sokar. Ağabey’den Emre’ye beklenmedik bir paket gelir. Bu paket Emre’yi çılgına çevirir. Üstelik Yağmur’un planı da işe yaramıştır.

Adil Çelik’in günlüğünü Cemre’ye ulaşmıştır. Şahika, basına hazırladığı hikayeyi anlatmaya hazırdır. Ancak titizlikle organize edilen basın toplantısı kimsenin beklemediği büyük bir skandala dönüşür.

 

 

MERT FIRAT'TAN İNTİKAM'IN GELECEĞİNE DAİR TÜYOLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat