İsmail Hacıoğlu'nun ikinci baharı!

Eski eşi Duygu Kaya Kumarki ile yeniden barışan İsmail Hacıoğlu'nun mutluluk pozları sosyal medyanın gündemini oluşturuyor. Çiftin romantik anları sevenlerinin dikkatinden kaçmıyor. Duygu Kumarki'nin sosyal medyadaki soyisim değişikliği ise dikkat çeken başka bir nokta oldu.

Berfin Sengil
23 Şubat 2024 - 16:14
Magazin

İsmail Hacıoğlu ile Duygu Kaya Kumarki'nin barışmalarının ardından romantik paylaşımlarının da ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz gün Duygu Kumarki'nin doğum gününü kutlamak için bir araya gelen çiftin sosyal medya paylaşımları ikinci baharlarını yaşadıkları yorumuna neden oldu.

Son olarak Cem Karaca’nın Gözyaşları'nda rol alan İsmail Hacıoğlu, 2020 yılında boşandığı Duygu Kumarki ile barıştıklarını ilan etmişti.

Yemin isminde bir de kızları bulunan İsmail Hacıoğlu ile Duygu Kumarki'nin bu yılın başlarında yeniden barıştıkları haberi, sevenlerini mutlu etmişti.

Duygu Kumarki, "2024 gönlünüzden geçtiği gibi geçsin" diyerek barıştıkları haberini yılbaşında verirken, doğum günü paylaşımlarıyla da romantik anlarını gözler önüne serdi.

Duygu Kumarki'nin sosyal medyada soyismini 'Hacıoğlu' olarak değiştirmesi de gözlerden kaçmazken, çiftin birbirlerine sarıldıkları son paylaşımları da hayranlarının beğenisini kazandı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin