Selma Ergeç'ten Hazar Ergüçlü'ye övgü!

İnci Taneleri dizisinde birlikte rol aldığı Hazar Ergüçlü'ye Selma Ergeç'ten övgü dolu sözler geldi. İnci Taneleri ne zaman yayınlanıyor? İnci Taneleri son bölümde neler yaşandı? İnci Taneleri'nin konusu ne? İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri yeni bölümde neler yaşanacak?

Berfin Sengil
23 Şubat 2024 - 15:45
Magazin

Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı İnci Taneleri'nde Dilber karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü'ye övgüler kesilmiyor.

Dizide Piraye karakterini canlandıran Selma Ergeç de Hazar Ergüçlü'yü öven isimler arasında yerini aldı. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Selma Ergeç, rol arkadaşının performansını olağanüstü olarak değerlendirdi.

İnci Taneleri'ndeki Dilber'in bir akım haline gelmesiyle övgülerin de ardı arkası kesilmiyor. Son olarak rol arkadaşı Selma Ergeç, Hazar Ergüçlü'nün oyunculuğunu yere göğe sığdıramadı.

'Şapka Çıkarıyorum'

Selma Ergeç, rol arkadaşının performansını çok beğendiğini, "Sezar’ın hakkı Sezar’a. Herkes şahane oynuyor ama Hazar olağanüstü performans gösteriyor. Şapka çıkarıyorum ona" sözleriyle dile getirdi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin