İşte How I Met Your Mother'ın sarı şemsiyeli kızı!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de hayranı olan How I Met Your Mother Dizisi'nde 8 yıldır merakla beklenen annenin ilk görüntüsü yayınlandı.

resim yok
24 Mayıs 2013 - 13:52
Magazin

İlk görüntüsü!

 

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de hayranı olan How I Met Your Mother dizisinde 8 yıldır merakla beklenen annenin ilk görüntüsü yayınlandı.


19 Eylül 2005'te Amerikan CBS kanalında yayınlanmaya başlanan How I Met Your Mother'da Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris ve Alyson Hannigan oynuyor.

Yaratıcılığı ve yapımcılığını Carter Bays ve Craig Thomas'ın üstlendiği, durum komedisi türündeki televizyon dizisi olan How I Met Your Mother, 2030 yılında Ted Mosby'nin eşi ile nasıl tanıştığını çocuklarına anlatmasını konu alıyor.

Dizide Bob Saget'in seslendirdiği Ted 'Size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım' demesiyle dizi 2005 yılına döner ve olaylar kurgusu başlar.

SARI ŞEMSİYELİ KIZ

Dizide 'Sarı şemsiyeli kız' olarak da anılan, dizinin baş karakateri Ted Mosby'nin evleneceği kadının ilk görüntüsü 8'inci sezon final bölümünde yayınlandı.

 

Merakla bekleniyordu

Çeşitli bölümlerde sadece kullandığı sarı şemsiye görünen annenin kim olacağı merakla bekleniyordu.

 

Bilet gişesi sahnesi

Sezon finalinde sarı şemsiyeli kızın bilet gişesinden bilet alma sahnesi yayınlandı.

 

Yeni sezonda...

Dizinin final sezonu olacak 9'uncu sezonda Mosby ile annenin nasıl tanıştığının ve ilişkilerinin ilerleyişinin işlenmesi bekleniyor.

 

 

GAME OF THRONES'UN YILDIZI EMILIA CLARKE HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat