İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni aşkı!

Yeni sevgilisiyle otoparkta buluşup...

resim yok
24 Mart 2014 - 09:55
Magazin

Yeni sevgilisiyle otoparkta buluşup...

 

Ayrılığa sadece 6 hafta dayanabildi!

İşte 'Kurt Seyit ve Şura'nın yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni aşkı!

 

Detaylar:

 

O SEVDADAN VAZGEÇEMEDİ

Kıvanç Tatlıtuğ, motosiklet sevdasından vazgeçemedi.

'Kurt Seyit ve Şura' dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ, motosiklet sevdasından vazgeçemedi.

 

SADECE 6 AY DAYANABİLDİ

Geçen yıl geçirdiği kaza sonrası annesi Nurten Tatlıtuğ'un isteği üzerine motosiklet kullanmayı bırakan Tatlıtuğ, sadece 6 ay dayanabildi.

 

30 BİN DOLAR DEĞERİNDE!

Ünlü oyuncu, 30 bin dolar değerinde Harley Davidson marka motosiklet satın aldı.

 

'KURT SEYİT VE ŞURA' DÖNÜYOR...

Bu arada Tatlıtuğ'un son dizisi 'Kurt Seyit ve Şura' verdiği kısa aranın ardından bu hafta ekranlara geri dönüyor. İşte dizide bu hafta yaşanacaklara kısa bir bakış:

 

Kurt Seyit'in ölüm haberi Şura'nın kalbine iyileşmeyecek bir kurşun yarası gibi yerleşir. Öte yandan babasının hastalığı da son aşamaya gelmiştir. Yaşadığı çifte acıyla aldığı nefes günden güne eksilir, hayatla olan bağı zayıflar.[reklam]

Petro, Şura ve ailesinin zor zamanında yanlarında olurken, Şura’yla geleceğini de verdiği sözlerle inşa etmeye başlar.

Celil, uzun zamandır kayıp olmasına rağmen Kurt Seyit'ten umudu kesmemiştir. Onu civar hastanelerde aramayı sürdürür. Celil’in Kurt Seyit’e ulaştığı an, çok uzaklardaki Şura hayata tutunabilmek için son umudunu da kaybeder.

Kurt Seyit bulunduğu hastanede gözlerini açtığında aklında sadece Şura’ya bir an önce kavuşmak vardır. Şura ve ailesi ise değişen ülke şartları yüzünden evlerini terk ederek teyzelerinin yanına gitmeye karar verir.

 

'KURT SEYİT VE ŞURA' 3. BÖLÜM YENİ FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Petro, Kurt Seyit'in hayatta olduğunu öğrendiğinde, Şura'ya verdiği ölüm haberinin gerçeğe dönüşmesi için hain bir pusu kurar. Kurt Seyit, Şura'yı bulmak için yola çıktığında uğrayacağı ihanete karşı tek kalkanı aşkı olacaktır.

Yayın Günü: 25 Mart Salı
Yayın Saati: 20.00

 

 

TATLITUĞ'UN AŞKI YOLANTHE İLE KANKA OLDU! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat