Kaderimin Yazıldığı Gün'de ortalık karışıyor!

Kahraman, Defne'yi kurtarabilecek mi? Elif düşük tehlikesi ile karşı karşıya!

resim yok
16 Aralık 2014 - 09:48
Yeni Bölüm

'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisinin yeni bölümü için artık saatler kaldı...

Yeni bölümde ortalık karışıyor!


Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte kısa bakış:

 

RANDEVU: BU AKŞAM

Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük ve Gürbey İleri'nin paylaştığı 'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisinin 8. bölümü 16 Aralık Salı akşamı yani bu akşam saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak.

 

NELER YAŞANACAK?

Kahraman, Defne'yi kurtarabilecek mi? Elif düşük tehlikesi ile karşı karşıya!

Bebeğin kalp sesini dinlemek için gittikleri hastanede, Elif fenalaşmış, Defne'ye babasının düştüğü haberi gelmiştir. Kahraman ve Kıymet hastanede kaygıyla beklerken, Maksut, Defne'yi kaçırır. Elif'i geri alabilmek için Defne'yi rehin tutar.

Kadir kararını vermiştir, Kerem'e babası olduğunu açıklayacaktır. Ancak onların buluştuğunu haber alan Yakup, Kadir'i arar ve acele görüşmek ister. Doktor Elif'in Kahraman'ı görmek istediğini haber verir. Elif bebeği iyi koruyamadığı için üzgündür, düşük ihtimali onu perişan etmiştir. Kahraman Elif'e güvendiğini söyler.[reklam]

Kahraman karışık duygularla Elif'in yanından çıktığında Maksut'un telefonuyla allak bullak olur; karısı Maksut'un elindedir. Konaktakiler bütün bu olup bitenlerden habersizdirler. Durumdan kuşkulanan Şükran, Aysel'e Halil'i aratır fakat Halil sır vermez.

 

ORTALIK KARIŞIYOR!

Kıymet, konağa döndüğünde Elif’in yokluğuna bahane olarak, Defne'nin babasına bakmak için bir süre yalıda kalacağı yalanını uyduruverir.

Lojistik işine güvenen Yakup ise Kadir'e yeni bir teklifle gitmiştir. Aklı bir yandan hastanede, bir yandan Defne'de olan Kahraman Maksut'un izini sürmeye başlamıştır. Elif ve bebek hayata tutunmaya çalışırlarken zamana karşı bir yarış başlar. Kahraman, Defne'yi kurtarabilecek midir?

 

 

'ASMALI KONAK'LA İLGİLİ YILLAR SONRA ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat