Kalbimin Sultanı reyting sonuçları!

Merakla beklenen tarihi dizi birinci bölümü ile izleyiciden geçer not alabildi mi? Kalbimin Sultanı reyting sonuçları haberimizde! Bölüm bölüm güncellenecektir...

Nurşah
21 Haziran 2018 - 10:32
Reyting

Başrollerinde Alexandra Nikiforova, Ali Ersan Duru ve Sadi Celil Cengiz'in yer aldığı çarşamba akşamlarının yeni tarihi dönem komedi dizisi dün akşam itibari ile yayın hayatına başladı... Star Tv ekranlarının yeni dizisi 13 Haziran 2018 tarihinde ilk bölümü ile izleyicinin beğenisini toplayabildi mi? Kalbimin Sultanı reyting sonuçları haberimizde!

Kalbimin Sultanı reyting sonuçları (Total Grubu)

 18-06/14/kalbimin-sultani-reyting.jpg

 Türk ve Rus ortak yapımı olarak büyük bir beklenti ile yayın hayatına başlayan dizi ilk bölümü ile total grubu reyting listesinin otuzuncu programı oldu.

Kalbimin Sultanı birinci bölüm reyting sonuçları (AB Grubu)

18-06/14/kalbimin-sultani-13-haziran-carsamba-reyting.jpg

Totalde otuzuncu sıraya yerleşen dizi, AB grubunda ise 14 sıra yükselerek on altıncı oldu. Kalbimin Sultanı dizisinin reytinglerdeki başarı durumunu ilerleyen günlerde öğreneceğiz!

Kalbimin Sultanı 2. bölüm reyting sonuçları (20 Haziran)

 18-06/21/kalbimin-sultani-2-bolum-reyting.jpg

Star Tv ekranlarının yeni dizisi geçen haftaki reyting hezimetinin ardından bu hafta yayınlanan 2. bölümü ile büyük bir aşama kaydetmiş gibi görünüyor. Kalbimin Sultanı 20 Haziran reyting listesinde total grubunda onuncu AB grubunda ise yedinci sıraya yükselerek başarısını belgelemiş bulunuyor...

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları