resim yok
17 Şubat 2014 - 12:26
İptal - Onay

Bir dizi daha yayından kaldırıldı!

Cinayet dizisi ile ilgili şok gelişme!

Hayranlarına kötü haber...

İşte detaylar.

 

HAYRANLARINA ÜZÜCÜ HABER!

Dün yayınlanması beklenen 'Cinayet' dizisi hayranlarına üzücü haber geldi...

16 Şubat tarihinde yeni bölümünün yayınlanması beklenen Cinayet dizisi hayranlarına üzücü haber...

Cinayet yayından kaldırıldı.

 

DÜŞÜK REYTİNGLER...

Kanal D'de Salı günü saat 20.00'de başlayan ama sonrasında Pazar saat 23.15'e alınan Cinayet dizisi düşük reytingler almaya devam ediyordu.

 

KALDIRILDI

Bu hafta Kanal D'nin resmi sitesinde dizinin yayın akışında olmadığı görüldü.

 

KÜNYE

Kanal D'nin başrollerini Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaştığı; Goncagül Sunar, Tansu Biçer, Orhan Aydın, Murat Garipağaoğlu, Alicia Kapudağ, Saydam Yeniay, Funda Postacı, Ayşe Tunaboylu, Can Kolukısa, Zafer Diper, Boran Bağcı, Ece Özkici, Volkan Ünal, Yağızkan Dikmen, Hidayet Erdinç, Deniz Özmen, Bahar Kolkıran ve Erdi Bolat'ın da kadrosunda yer aldığı, Akbel-Adam Film'in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Gülden Çakır ve Sema Ali Erol'un kaleme aldığı, Serdar Akar'ın yönetmenliğini yaptığı Cinayet'in hikayesi şöyleydi:[reklam]

HİKAYESİ

Komiser Zehra Kaya (Nurgül Yeşilçay), cinayet masasındaki son görevini bitirmiş, bir senelik ücretsiz iznini kullanarak, nişanlısıyla Bakü’ye gidecektir. Kan, barut, kurşun ve cesetlerle dolu hayatını bir süreliğine değiştirmeye karar vermiştir.

Ne var ki, Samandıra Ormanı civarında bulunan kanlı giysiler ve şüpheli eşyalar komiser Zehra’nın son iş gününde, tüm planlarının altüst olmasına sebep olur.

Zehra Kaya, gizemli bu olayı çözene kadar İstanbul’da kalmak zorunda kalacak ve tüm hayatı bu olay yüzünden değişecektir. Bu süreçte bir kişi daha girer Zehra’nın hayatına: Yerine gelen komiser Yılmaz Seyhan (Engin Altan Düzyatan).

Böylece hesapta olmayan bu olay daha ilk karşılaşmada birbirlerinden elektrik alamayan iki komiseri bu olayı birlikte çözmek zorunda bırakacaktır.

Peki, Samandıra Ormanı’ndaki gizem nedir?

 

 

'CİNAYET' SON BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENMİŞTİ? DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları