Kanal D'nin yeni dizisi 'Paşa Gönlüm'den ilk görüntüler!

Yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı Paşa Gönlüm adında yeni bir dizi başlıyor.

resim yok
30 Ocak 2014 - 09:22
Magazin

Kanal D'de, başrollerini Tarık Papuçcuoğlu, Kerem Atabeyoğlu, Sema Keçik, Derya Alabora ve İsmail Filiz'in paylaştığı, Can Nergis, Leyla Feray, Hazar Motan, Yalçın Seyhan, Mehmet Şeker, Elif Taş, Efe Cebeci, Nilüfer Açıkalın ve Sezai Altekin'in eşlik ettiği, yapımcılığını D Yapım E.Ayşe Durmaz'ın üstlendiği, öyküsünü Gökhan Horzum'un, senaryosunu Ekin Atalar'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı Paşa Gönlüm adında yeni bir dizi başlıyor.

 

HİKAYESİ

Dizinin genel hikayesi ise şöyle:

Aksiyonun, eğlencenin ve entrikanın bitmediği bir mahalle. Bir yılbaşı günü art arda doğan Mesut ve Bahtiyar, o günden bu yana bitmez tükenmez bir rekabetin içindedir. Öyle ki; aynı günde evlenirler ve aynı sokakta karşılıklı birer çeyiz dükkanı açarlar. En büyük idealleri ise uzaktan akrabaları olan Paşa Dede’nin konağını alıp yerine alışveriş merkezi yapmaktır.

 

Yıllardır mirası kapmak için birbiriyle yarış halinde olan Mesut ve Bahtiyar’ın planları, gizemli bir kızın Paşa Dede’nin evine yerleşmesiyle bozulur. Türkan adındaki bu kız güzelliği ile insanların başını döndürürken, saflığı ile de kendine aşık eder.

Annesini aramak için Bursa’dan İstanbul’a gelen Türkan, iki erkek arasında kalır. Mesut ve Bahtiyar’ın aksine çok iyi arkadaş olan oğulları Fikret ve Melih, Türkan’ın mahalleye gelmesiyle birbirlerine düşman olur.

 

Her ikisi de Türkan'ın aşkını kazanmak için mücadele eder. Türkan ise yıllardır görmediği annesine kavuşmak istemektedir.[reklam]

Vatan Gazetesi yazarı Oya Aydoğan geçtiğimiz günlerde diziyle ilgili ilk bilgileri paylaşmıştı:

''Kanal D yeni bir komedi dizisine hazırlanıyor. Hamdi Alkan'ın yönettiği dizinin adı Paşa Gönlüm. Başrollerini İsmail Filiz, Leyla Feray, Derya Alabora, Kerem Atabeyoğlu, Tarık Pabuççuoğlu, Sezai Altekin'in paylaştığı dizinin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleşiyor.

 

MİZAHİ BİR DİL

Güneşi Beklerken dizisini de kaleme alan Gökhan Horzum'un yazdığı Paşa Gönlüm, Bursa'dan İstanbul'a gelen Türkan'ın içine düştüğü mahallede başına gelenleri mizahi bir dille anlatacak.

 

İLK BAŞROLLERİ

İsmail Filiz'i Ezel'den hatırlıyoruz. Leyla Feray'ı da Ben Onu Çok Sevdim'den… Ancak ikisi de ilk kez başrol olacak.

Leyla Feray, çok güzel bir genç kız. Leyla Feray, Lal Dedeoğlu ve Cem Feray’ın kızı olan Feray 21 yaşında. Eğer oyunculuğunu da konuşturursa iddia ediyorum önümüzdeki yılların jönfi'si Leyla Feray olur. Paşa Gönlüm, Şubat ayında başlayacak.''

 

İLK FRAGMAN


 

'ZEYTİN TEPESİ'NİN BAŞLANGIÇ TARİHİ BELLİ OLDU! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Edel
Bakalim gorelim nasil bi dizi