resim yok
21 Ekim 2013 - 16:18
Magazin

Karagül dizisinde sürpriz gelişme!

 

İşte detaylar:

 

GERİ DÖNÜYOR!

Özcan Deniz, FOX ekranlarında yayınlanan Karagül dizisine geri dönüyor.

 

YAPIMCI KONUŞTU

Cuma akşamları yayınlanan Karagül dizisinin yapımcısı Şükrü Avşar, reyting mücadelesinde daha güçlü olmak için Özcan Deniz'in geri döneceğini söyledi.

 

NE ZAMAN?

Avşar, Özcan Deniz'in yeni filminin Avrupa galası nedeniyle 2 ay sonra diziye geri döneceğini açıkladı.

 

İŞTE O YAZI

İşte Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu'nun konuyla ilgili bugünkü yazısı:

''FOX’da ekrana gelen Karagül'ün ilk bölümlerinde yer alan ve daha sonra senaryo gereği Fırat Nehri’nde kaybolan Özcan Deniz, geri dönüyor...

Geçen sezon FOX’un en yüksek reytingli dizisiydi... Avşar Film’in çektiği dizinin bu sezon durumu kötü mü? Karagül, bu sezon da karşısında yeni ve iddialı diziler olmasına rağmen Total'de ya birinci oluyor ya ikinci. FOX’un gün birincisi olduğu tek gün var, o da Karagül'ün yayınlandığı Cuma.. Ancak Karagül'ün “AB” reytingi “Total”e oranla bir tık daha düşük.


Reklamcıları ilgilendiren AB ve C1 olduğu için dizinin hem “Total” hem “AB” reytingini bir tık yükseltmenin formülü belli. Karagül'ün ilk bölümünden sonra tıpkı Halfeti’nin bir kısmı gibi Fırat’ın sularında kayıplara karışan Özcan Deniz’i yeniden diziye döndürmek. “Karagül”ün Star TV’nin yeni dizisi “Medcezir”i hem “Total”de hem “AB”de geçmesinin formülü bu da, taraflar böyle bir şeye niyetli mi? “Karagül”ün yapımcısı Şükrü Avşar’a sordum Özcan Deniz’in diziye tekrar dönüp dönmeyeceğini, dönecekse bunun ne zaman gerçekleşeceğini.

 

''REKABET ÇOK KIZIŞTI''

İşte Avşar Film’in sahibi Şükrü Avşar’ın bu konuda söyledikleri: ''Şu günlerde bir kanalda yeni bir dizi için teklif alınca, biraz kafası karıştı ama Özcan Deniz’le hem sözleşmemiz hem film çalışmalarımız var; o yüzden bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Aslında Özcan’ı yılbaşını beklemeden katmak istiyorduk diziye ama iş takvimi müsait değil. Yönettiği ve başrolünü oynadığı, kasımda vizyona girecek bir filmimiz var. ‘Su ve Ateş’in hem Türkiye, hem Avrupa galaları olacak. Özcan’la birlikte çalıştığımız bir önceki film ‘Evim Sensin’ 600 bin gişe yaptı Avrupa’da. Müthiş bir rakam bu... O yüzden ayrı bir önem veriyoruz Avrupa’ya.[reklam]

Film vizyona girdikten ve galaları bittikten sonra Özcan ‘Karagül’de oynamaya başlayacak. İhtiyacımız da var ona. Çünkü geçen sezon gibi değil bu yıl cuma akşamları reyting yarışı. Hâlâ durumumuz iyi ama rakipler güçlü, rekabet kızıştı. Çok çetin geçiyor reyting yarışı.''

 

DÖNÜNCE NE YAPACAK?

Diziyi izleyenler bilir Özcan Deniz’in Karagül'deki durumunu. İzlememiş olanlar için kısaca özetleyeyim. Murat Şanverdi’nin (Özcan Deniz) Halfeti'de Narin Mercan (Özlem Conker) adlı imam nikahlı, İstanbul’da ise Ebru Şanverdi (Ece Uslu) isimli resmi nikahlı eşleri vardı. Ağabeyi Murat'ı Fırat’ın sularına gömünce kumalar memlekette buluştu ve adeta kader ortağı oldu.


“Murat”ın diziye, suda uzun süre nefessiz kalmanın getirdiği ufak tefek hasarlarla döneceğini, eşlerinden birinin o dönmeden “Fırat Mercan”la (Yavuz Bingöl) samimiyeti ilerletip, hayatından çıkaracağını şimdiden belirteyim.''

 

 

YASEMİN ALLEN VE ÖZCAN DENİZ'İN SAHNELERİ ÇOK KONUŞULACAK! İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat