resim yok
05 Aralık 2011 - 00:00

 

Oyuncu Hakan Yılmaz, Asmalımescit’te dilenci kadın tarafından saldırıya uğradığı gün...
Oyuncu Hakan Yılmaz, Asmalımescit’te dilenci kadın tarafından saldırıya uğradığı gün sevgilisi Elif Öngel’le de daha önceden kavga etmişti. Yılmaz’ın sevgilisi Elif Öngel’le kavga sebebi ortaya çıktı. Doğum günü olan Yılmaz’ın Off Pera’daki partisi keyifli başladı ama oldukça tatsız bitti. İddiaya göre Yılmaz’ın yeni sevgilisiyle eğlendiği mekana eski sevgilisi baskın yaptı. Yılmaz, eski sevgilisine mekandan gitmesini istedi. Ancak genç kadın gitmek istemedi. 
Bunun üzerine Yılmaz sinirlenip bağırmaya başladı.  Yılmaz’la sevgilisi Elif Öngel arasında da tartışma çıktı. Öngel, Yılmaz’ın eski sevgilisini iterek mekandan uzaklaşmasını istedi. Morali çok bozulan oyuncu iki kadınla başa çıkamayınca mekandan ayrıldı. Çıkışta da bir dilencinin saldırısına uğrayınca işler iyice arapsaçına döndü. Yılmaz’ın sevgilisi de aynı mekandan çıkarken dilenci bu kez Elif Öngel’e saldırdı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat