Kenan İmirzalıoğlu'nun hiç bilinmeyen tutkusu!

Kenan İmirzalıoğlu, yatırımını sanata yapıyor. Bir süredir tablo toplayan oyuncunun evinde; Türk ressamlarına ait 10 adet eser bulunuyor!

resim yok
08 Kasım 2013 - 09:04
Magazin

Kenan İmirzalıoğlu, yatırımını sanata yapıyor.

 

TUTKUSU

Son dönemin gözde isimlerinden yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun bilinmeyen bir tutkusu daha ortaya çıktı!

 

İşte detaylar:

 

EVİNDE...

Bir süredir tablo toplayan oyuncunun evinde; Türk ressamlarına ait 10 adet eser bulunuyor!

 

TESADÜF DEĞİL

Kenan İmirzalıoğlu; sözde değil, özde sanatsevermiş!

Geçtiğimiz günlerde ressam Ahmet Güneştekin'in davetine katılıp resim üzerine koyu bir sohbete dalan ünlü oyuncunun; gizli bir koleksiyoner olduğu ve evini tabloların süslediği ortaya çıktı.

 

KİMİ SEVİYOR?

Ünlü oyuncunun sahip olduğu eserler arasında;

 

Burhan Doğançay, Ömer Uluç, Neşe Erdok, Erol Akyavaş, Nurullah Berk ve Ahmet Güneştekin'in tabloları yer alıyor.

Bu isimler aynı zamanda İmirzalıoğlu'nun hayran olduğu ressamlar.[reklam]

KARİYERİ

1997 yılında Best Model of Turkey'nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20'ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World'e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştur.

Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır. Yazı Tura adlı filmde rol almış ve Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrol paylaşmıştır. 2008 yılında Kabadayı adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrol oynamıştır. Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde ise Cansu Dere ile başrol paylaşmıştır.

 

2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrol; 2009'da başlayan Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşmıştır. 2012'de başlayan Karadayı adlı dizide Bergüzar Korel ile başrol oynamakta ve halen devam eden dizide Mahir Kara karakterini canlandırmaktadır.
 

 

İMİRZALIOĞLU'NUN 12 YILLIK GİZLİ SEVDASI! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat