Kenan Işık için kritik gün! Karar verilecek!

Kenan Işık için karar günü!

resim yok
01 Nisan 2014 - 10:36
Magazin

Kenan Işık için karar günü!

Beyin kanaması geçiren ünlü tiyatrocu Kenan Işık'ın durumu bugün yapılacak testlerin ardından netlik kazanacak.


Spor salonunda düşerek  beyin kanaması geçiren Atv'nin 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının başarılı sunucusu, ünlü  tiyatrocu Kenan Işık'ın sağlık durumunda olumlu seyir devam ediyor.

 

BUGÜN NETLİK KAZANACAK

12 gündür uyutularak tedavi edilen Işık'ın yoğun bakım ünitesinde süren bekleyişi, bugün yapılacak tomografi sonucunda netlik kazanacak.

Kenan Işık'ın sağlık durumunda olumlu seyir devam ediyor. Uyutulmaya devam edilip edilmemesine karar verilecek.

 

UYUTULMAYA DEVAM EDİLECEK Mİ?

Kenan Işık'ın sağlık durumunu saniye saniye kontrol altında tutan doktorları, aradan geçen günlerde adım adım gerçekleşen olumlu gelişmenin boyutlarını her an değerlendiriyor.

Bugün de ünlü sanatçının tomografisi çekilecek ve bir takım testler yapılacak.

Testlerin sonucunda Işık'ın uyutulmaya devam edilip edilmemesine karar verilecek.

 

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Beyindeki ödemin dağılması ve kendi kendini tedavi etmesi için günlerdir uyutulan Kenan Işık'tan iyi bir haber bekleyen sevenleri ise ünlü sanatçının eşini yalnız bırakmıyor. Sanatçının eşi Beril Işık, hastanede bir yandan müjdeli haberi beklerken, bir yandan da iyi bir haber umuduyla ziyarete gelen sanatçı dostlarını ağırlıyor.[reklam]

Umudunu hiç yitirmediğini belirten Beril Işık, "Kenan Işık'ın geçirdiği kaza sonucu meydana gelen ödemin dağılması için ve beynin kendi kendini tedavi edebilmesi için bu tip vakalarda uzun uyku sürecinin uygulandığını biliyoruz ve kendimizi ona göre hazırladık. Sabahtan akşama kadar hastanede Işık'tan gelecek olumlu bir haberi bekliyoruz" dedi.

 

'GÜLEN YÜZÜNÜ GÖSTERECEK'

Sanatçı dostları, yakınları ve arkadaşlarının kendilerini yalnız bırakmadığını aktaran Işık, eşine uygulanacak tedavinin aşamaları hakkında ise şu bilgileri verdi:

"Tüm Türkiye'den olduğu gibi sevenlerinin duaları ile Kenan Işık tekrar aramıza dönecek ve gülümseyen yüzünü gösterecek. Bugün yapılacak tespitlerde ne kadar gelişme gösterdiği belirlenip tedavinin süreci ile ilgili yol haritası çizilecek. İyileşeceği yönündeki umudumuzu hiç kaybetmedik."

 

 

KENAN IŞIK'TAN BAŞARININ SIRRI! İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat