Komşularını isyan ettiren ünlü isim kim?

Komşuları, işe helikopterle gidip gelen işadamı Sadettin Saran'ı, "Aşırı gürültüden rahatsız oluyoruz" diyerek site yönetimine şikayet etti.

resim yok
30 Eylül 2013 - 09:38
Magazin

Komşuları, işe helikopterle gidip gelen işadamı Sadettin Saran'ı, "Aşırı gürültüden rahatsız oluyoruz" diyerek site yönetimine şikayet etti.

Bülent Cankurt'un haberine göre, komşuları, işe helikopterle gidip gelen işadamı Sadettin Saran'ı, "Aşırı gürültüden rahatsız oluyoruz" diyerek site yönetimine şikayet etti.

İşte Cankurt'un bugünkü yazısı...

''İstanbul'un en elit sitelerinden biri olan Kemerburgaz'daki Kemer Country sakinlerinin; son zamanlarda, komşuları olan ünlü işadamı Sadettin Saran'ın bol bol kulaklarını çınlattığını duydum!

Sebebini öğrendikten sonra, site sakinlerine hak vermedim değil doğrusu! Çünkü Sadettin Bey, çevresinde onlarca ev bulunan villasına helikopteriyle gelip gidiyormuş!

Evet, yanlış okumadınız; Sadettin Bey, villasının bahçesini helikopter pisti olarak kullanıyormuş. Tabii Saran'ın koca helikopterinin yanıbaşlarındaki villaya inip kalkması, Kemer Country sakinlerine büyük tedirginlik yaşatıyormuş.

 

KOMŞULARA KAPTAN AÇIKLAMA YAPMIŞ

 

Saran'ın helikopteriyle evine gelip gitmesi, komşularını güvenlik açısından çok korkuttuğu gibi; çıkardığı gürültü ve yarattığı rüzgardan dolayı da rahatsız ediyormuş.

 

Kemer Country sakinleri, milyon dolarlar verdikleri villalarında yaşadıkları bu tedirginlik ve rahatsızlıktan dolayı Sadettin Saran'ı site yönetimine şikayet etmiş.

 

Saran, komşularının şikayetlerine; helikopterinin kaptanı aracılığıyla cevap vermiş. Sivil Havacılık kanunlarıyla kendini savunan Saran, hukuki olarak bir engel olmadığını söyleyip helikopterini kullanmaya devam ediyormuş. Tabii Kemer Country sakinlerinin de, Saran'ın helikopteriyle villasına her iniş kalkışında canları burunlarına geliyormuş...[reklam]

İŞTE SARAN'IN KAPTANININ KOMŞULARA VERDİĞİ CEVAP

Helikopter kullanımı ile ilgili tarafımıza gelen hoşnutsuzluk bildirimleri sebebiyle, sizlere helikopter iniş-kalkış yerleri ve koşullarını düzenleyen kanun ve yönetmelikler hakkında kısa bilgiler vermek isteriz.

 

Belirtilen alana kalkış-iniş konusunda herhangi yasal bir uygunsuzluk söz konusu olmamakla birlikte; uçuşlarımızda, saatler konusuna, bizzat Sadettin Bey'in talimatı ile azami özen gösterildiğini belirtmek isteriz. Zira hiçbir zaman sabah saat 11.00'den önce havalanma söz konusu olmamıştır.

 

Bendeniz, Sadettin Bey'in kaptan pilotu Erdinç Özen; saygıdeğer siz site sakinlerinin hassasiyetini olgunlukla karşılamakta ancak özel mülkün özgürce kullanılması ile özgürlüğün başkasının hakkına zarar vermemesi gerektiği prensibi arasındaki ince çizgiyi defaten değerlendirmenizi ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu konuda derin bir hassasiyet sergileyeceğimizi bilgilerinize sunarım.''

 

 

DERİN MERMERCİ'NİN DÜĞÜNÜNDEN İLK KARE BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat